Компанія

Компанія ОЛТЕКС стрімко розвивається і є лідером серед вітчизняних виробників товарів легкої промисловості.До складу компанії входить дві швейні фабрики та фабрика з виробництва шкарпеток з загальною чисельністю працівників понад 500 чоловік.

Завдяки своєчасній модернізації та придбанню нового сучасного обладнання, продукція, що виготовляється ОЛТЕКС, відрізняється якістю і є постійно конкурентною на ринку.

Компанія неухильно дотримується стратегії поліпшення якості. На підприємстві запроваджена система управління якістю ISO 9001:2015.

ОЛТЕКС має потужну базу по розробці технічних умов. У нас працюють фахівці швейного виробництва з досвідом роботи в міжнародних компаніях по розробці та виготовленню одягу. Отриманий досвід є запорукою розвитку галузі. Передаючи свої знання, ми допомогли налагодити виробництво на більш як 40 підприємствах по всій Україні.

Компанія впродовж  20 років є надійним партнером у забезпеченні форменим одягом силових міністерств та відомств (Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України, Національної поліції України, Державної прикордонної служби України та інших), а також у забезпеченні спеціальним одягом провідних вітчизняних підприємств машинобудування, інфраструктури, телекомунікацій.

Свідченням визнання якості продукції компанії ОЛТЕКС закордоном є більш як п’ятнадцятирічний успішний досвід співпраці з відомими на ринку компаніями Західної Європи.

Компанія є учасником двох професійних бізнес-об’єднань – «Української асоціації підприємств легкої промисловості» і асоціації «Українська оборонна та безпекова промисловість». 

Наші підприємства:

  • ПрАТ "Прилуцька швейна фабрика" - ознайомитись з фабрикою можна тут
  • ТОВ   "Сквиратекс" - ознайомитись з підприємством можна тут