30.09.2016

Теплі речі для військовослужбовців

У серпні цього року компанія «ОЛТЕКС» приймала участь у закупівлі Міністерством оборони України теплих речей для військовослужбовців.

Загалом, тендерною документацією замовника (Міноборони) передбачалося закупити 80,0 тис. шт. курток вітро-, вологозахисних зимових та 80,0 тис.шт. штанів вітро-, вологозахисних зимових.

Торги відбулися у системі електронних торгів PROZORRO за скороченою процедурою закупівлі. Єдиним критерієм оцінки пропозицій учасників торгів була ціна.

За результатами аукціону найнижча ціна за окремими лотами була запропонована ТОВ «ОЛТЕКС». Компанію було визнано переможцем та укладено договори на постачання 25,0 тис. шт. курток вітро-, вологозахисних зимових (понад 30% від замовленого обсягу) і 20,0 тис. шт. штанів вітро-, вологозахисних зимових (25% від замовленого обсягу).

9 вересня цього року ТОВ «ОЛТЕКС» підписало договори на їх виготовлення.

Визначені за укладеними договорами терміни постачання теплих речей є дуже стислими: до 15 жовтня необхідно виготовити і постачити 5,0 тис. шт. штанів вітро-, вологозахисних зимових; до 15 листопада 2016 – 10,0 тис. шт. курток вітро-, вологозахисних зимових; до 30 листопада ще 15,0 тис. шт. курток та штанів вітро-, вологозахисних зимових.

«Ми розуміємо, що стислі строки на виготовлення продукції, протиріччя у технічних умовах, відсутність чітких правил прийому є суттєвою завадою для передачі теплих речей військовослужбовцям через апарат Міністерства оборони. Хочу запевнити, що працівники швейних підприємств компанії зроблять все від них залежне для пошиття і відвантаження зимового обмундирування в строки зазначені договорами», – запевнив директор ТОВ «ОЛТЕКС» Аркадій Стужук.

На сьогоднішній день, «ОЛТЕКС» здійснює заходи з сертифікації виробів, затвердження робочих зразків до договорів, та в цілому виготовленням теплих речей з метою своєчасної їх здачі на склади Міноборони і забезпеченні військовослужбовців вкрай необхідними теплими речами.

Ми вбачаємо ключову проблему, яка загрожує своєчасній передачі одягу на баланс МОУ у невизначеності механізму прийняття готової продукції. Ще півроку тому якість виготовлення одягу з боку Міністерства контролювали дві установи. За новими правилами військові представництва мають бути скасовані, а отже до укладених договорів на постачання речового майна мають бути підписані додаткові угоді, які і визначать нові правила.

Станом на 30 вересня відповідальні особи у Міністерстві ще не погодили тексти додаткових угод. Ми щоденно моніторимо ситуацію і закликаємо чиновників якнайшвидше вирішити існуючу “паперову” проблему.

Нагадуємо, що 13 вересня відбулася зустріч Міністра оборони України Степана Полторака з представниками підприємств легкої промисловості з питань забезпеченням Збройних Сил України речовим майном.