25.05.2017

ОЛТЕКС розширює виробництво і збільшує обсяг поставок молодіжного жіночого одягу до країн ЄС

24 травня компанія «ОЛТЕКС» відправила першу партію швейної продукції виробництва фабрики «СКВИРАТЕКС» до Франції і Бельгії.

ТОВ «ОЛТЕКС» здійснило першу у другому кварталі цього року поставку швейних виробів до Франції і Бельгії за пролонгованим договорами з двома брендами жіночого одягу. Обсяг поставки – 10 тис. виробів.

За словами голови наглядової ради компанії Ганни Огаренко, за вже підписаними договорами виробництво фабрики завантажено до кінця 2017 року і пропозиції продовжують надходити. Тільки до Франції і Бельгії планується поставити ще 52 тис. одиниць швейної продукції – це сукні, пальто, жакети, кардигани.

«Європа купує українські товари і в Європі є попит на українське виробництво. Замовники цінують професіоналізм швачок і якість їх роботи. Для західноєвропейського ринку важливі терміни поставок. У нашому випадку, транспортна логістика готової продукції від районного центру у Чернігівській області до фірмового магазину в Брюсселі або Парижі займає до двох діб. Я впевнена, що швейна галузь в Україні після кількох років кризи буде тільки розвиватися», – сказала Ганна Огаренко.

Для збільшення частки ринку компанія розширює виробництво, набирає персонал і на 18% збільшує парк швейних машин і спеціального обладнання.

«У 2016 році закінчили повну модернізацію виробничої лінії на фабриці у місті Сквира. Модернізація забезпечила зростання продуктивності на 26%. За п'ять місяців цього року додатково встановили верстати з цифровим програмним забезпеченням. Нові універсальні швейні машини і низка спеціального обладнання виробництва Японії і Італії дають можливість виконувати складні замовлення на пошиття жіночого одягу сегменту преміум», – зазначила Ганна Огаренко.

Вона також додала, що компанія в цьому році планує закінчити капітальну реконструкцію приміщень швейних цехів фабрики у місті Сквира. На черзі реконструкція фабрик у містах Прилуки і Київ.

До кінця 2017 компанія планує на чверть збільшити кількість продукції, що випускається. Основна її частка, більше 65% відправляється на експорт. Швейну продукцію замовляють бренди жіночого одягу з Німеччини, Франції, Бельгії та Латвії. Перспективи компанії дозволяють до вже існуючих 500 робочих місць протягом року додатково відкрити 100 нових вакансій, забезпечивши роботою жителів районних центрів Київської та Чернігівської областей.

ТОВ «ОЛТЕКС» – це керуюча компанія для двох підприємств легкої промисловості: ТОВ «СКВИРАТЕКС» і ПАТ «Прилуцька швейна фабрика». Підприємства спеціалізуються на пошитті колекцій жіночого одягу, проектуванні і виробництві спецодягу для великих підприємств машинобудівної, телекомунікаційної та інфраструктурної галузей. Протягом 20 років компанія забезпечує форменим одягом правоохоронні органи і силові відомства. Звіт із виконання держзамовлення Міноборони у першому кварталі 2017 році за посиланням.