13.09.2016

Обговорення з Міністром оборони України засад співпраці на 2017 рік

13 вересня відбулася зустріч Міністра оборони України Степана Полторака з підприємствами легкої промисловості. Міністр наголосив, що у відомстві постійно ведеться робота з вдосконалення речового забезпечення та налагодження співпраці з виробниками. Виробники, в свою чергу, звернули увагу пана Полторака на проблеми, що виникають в процесі співпраці.

Для вирішення спірних питань Центром розвитку і супроводження матеріального забезпечення ЗСУ та Асоціацією «Укрлегпром» був розроблений алгоритм співпраці на 2017 рік.

«Алгоритм роботи – це важливий крок до порозуміння. Він дає можливість звести до мінімуму протиріччя та встановити врешті партнерські стосунки між Виробником і Замовником. Алгоритм має запрацювати у 2017 році. До кінця цього року залишається чотири місяці і до системи приймання та контролю якості речового майна є запитання. Ми надали свої пропозиції і розраховуємо, що вони будуть прийняті до уваги Міністерством найближчим часом», – зазначила голова спостережної ради ТОВ «ОЛТЕКС» Ганна Огаренко.

За досягнутою домовленістю, вже з 1 жовтня Центр розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України при контролі якості речового майна буде користуватися тими ж ДСТУ та інструкціями що й служба прийому речового майна. Однак це питання ще потребує ретельного доопрацювання.

Нагадуємо, що зустрічі з Міністра оборони України передувала нарада з питань забезпеченням Збройних Сил України речовим майном за участі представників профільних служб та підприємств легкої промисловості.