29.12.2016

Аркадій Стужук: Міноборони закуповує 500 тисяч пар шкарпеток

27 грудня, відповідно до умов договорів, укладених з Міністерством оборони України ТОВ «ОЛТЕКС» завершило виробництво всього обсягу шкарпеток літніх трекінгових. Компанія запросила представників Замовника для проведення оцінки якості готових виробів.

Станом на кінець грудня ситуація із комплектацією теплими речами військових частин і підрозділів у зоні проведення АТО виглядає більш оптимістичнішою ніж торік. За словами представників Міністерства оборони України військовослужбовці повністю забезпечені шапками фесками, куртками та штанами польовими утепленими, рукавицями трикотажними, шкарпетками зимовими. В планах Міноборони створення у Об'єднаних центрах забезпечення резерву комплектів речового майна на 2017 рік.

Для забезпечення військових частин належним речовим майном Міністерство оборони провело аукціон у системі публічних закупівель ProZorro. Із загального обсягу шкарпеток (500 тисяч пар), що закуповує Міноборони, «ОЛТЕКС» було визнано переможцем і укладено договори на постачання 250 тисяч пар. Весь обсяг замовлення компанія має виконати до 27 грудня цього року.

Шкарпетки виготовляються відповідно до ТУ У 14.3-085-00034022-2015. На відміну від звичайних шкарпеток, сучасні тренінгові шкарпетки, або термошкарпетки більш міцні, мають функцію підтримки стопи, перешкоджають розвитку та розповсюдженню бактерій, "дихають" і відводять вологу, що залишає стопу сухою за тривалого навантаження. Трекінгові шкарпетки зберігають тепло. Вони щільно прилягають до ноги, що мінімізує ймовірність здертя шкіри під час бігу чи ходьби.

«За конструкцією виріб відповідає ГОСТ 17061. Це шкарпетки з текстурними термозонами та подовженим пагомілком. Шкарпетки мають інтегровану систему каналів для випаровування вологи, канали повітряної циркуляції, систему вентиляції пальців. Підошва носка анатомічна напівмахрова. П'ята та мисок посилені нейлоновою ниткою. Вдала конструкція шкарпеток забезпечує високі показники експлуатаційних характеристик», - повідомила головний технолог ТОВ «ОЛТЕКС» Любов Рижаєва.

«ОЛТЕКС» має досвід виробництва колгот, панчіх, гольфів, шкарпеток та інших панчішно-шкарпеткових виробів для різний категорій споживачів у промислових масштабах.

«З метою забезпечити існуючий попит компанія додатково придбала 45 новітніх комп’ютерних в’язальних машин торгових марок NAGATA SEIKI (Японія) та UNIPLET (Чехія). Сучасне обладнання дозволяє виготовляти до 20 тисяч пар шкарпеток на добу для різних категорій споживачів та різних умов використання», – зазначив директор ТОВ «ОЛТЕК» Аркадій Стужук.

Нагадуємо, що відповідно до розпорядження Міністра оборони Степана Полторака, речове майно, особливо зимовий формений одяг та взуття, в першу чергу має бути доставлене в бойові частини, які знаходяться в районі проведення АТО.

Інформаційна довідка

ТОВ «ОЛТЕКС» є однією з провідних українських компаній з виробництва одягу. Ми працюємо на вітчизняному та міжнародному ринку легкої промисловості з 1995 року. За понад 20 років роботи компанія зарекомендувала себе надійним партнером, який сумлінно виконує свої зобов’язання і власним досвідом створює позитивний імідж вітчизняному бізнесу в країнах Західної Європи.