26.05.2023

ГОТУЄМО НОВІ КАДРИ

У рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної освіти відбувся круглий стіл "Професійно-технічна освіта - потенціал розвитку трудових ресурсів м.Прилуки", в якому взяли участь заступник міського голови О.Сивенко, представники КЗ "Прилуцький професійний ліцей", Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості, ПрАТ "Прилуцька швейна фабрика" та суб'єкти господарювання міста.

Метою засідання стало розроблення спільного плану заходів спрямованого на ознайомлення здобувачів освіти та студентської молоді з робітничими професіями, з якими їх ознайомив центр зайнятості, а стосовно забезпечення робітничими кадрами проінформували роботодавці, зокрема і Прилуцька швейна фабрика.

З метою якісної організації активної участі молоді у грантових програмах, спільного проведення профорієнтаційних заходів щодо популяризації робітничих професій був схвалений меморандум про співпрацю.

18.05.2023

СВЯТКУЄМО ДЕНЬ ВИШИВАНКИ РАЗОМ!

День вишиванки - особливий день для всіх українців і для нашого колективу. Це свято популяризує вишиванку як важливу частину українського національного одягу, що відображає багатство народних мотивів, символіку та традиції. День вишиванки є не тільки можливістю показати свою гордість за український національний одяг, сприяє збереженню та розвитку української народної культури, але найголовніше - об'єднує всіх нас! Об'єднує як колектив, як одну велику дружню родину, як патріотів!

Сьогодні ми, українці, об'єднались незалежно від місця проживання та віку та створює почуття єдності та гордості за свою країну.

Вітаємо!!!!

15.05.2023

GREEN Action Task Fors 2023

11 - 12 травня відбулось засідання робочої групи GREEN Action Task Fors Організації економічного співробітництва і розвитку. Цього року Україну представляли лише 2 підприємства, одне з них Прилуцька швейна фабрика. 

Директор фабрики Зайцева І.Є. виступила online і доповіла які заходи впровадила фабрика для переходу на "зелену економіку". Зокрема, як на фабриці проводиться ремонт і будівництво нових територій згідно правилам пожежної безпеки і охорони праці. Вдосконалюється система вентиляції, кондиціонування і капітальна заміна систем освітлення з переходом на енергозберігаючі лампи.

За цей період фабрика успішно пройшла три соціальних аудита незалежних європейських експертів. 

В ході виконання технічного переобладнання, в новому розкрійному цеху запровадження система нормування і розкрию, яка знизила відходи міжлекальних випадів на 10-15%. 

На підприємстві використовується три типи енергетичних ресурсів: електроенергія, дрова і оновлююче джерело енергії - сонце.

Також, на підприємстві була монтована сонячна електростанція, яка перекриває 50% електроенергії в міжсезонні періоди, а в літній період до 80%.

В новому виробничому приміщенні, яке буде введене в експлуатацію в 2023 році, повністю відмовились від опалення газом на користь твердого палива або альтернативної електроенергії.

Організація економічного співробітництва та розвитку об"єднує 37 найбільш економічно розвинутих країн світу. У засіданні GREEN Action Task Fors взяли участь посадовці високого рівня з країн Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії та зацікавлених краї-членів ОЕСР, а також представники фінансових установ, громадських організацій та приватного сектору.

11.05.2023

Пам'ятаємо героя...

Сьогодні ми з теплотою згадуємо про Армена Альбертовича Асланяна. Він назавжди запам'ятався як відданий патріот, людина честі, люблячий чоловік і дбайливий батько.

В цей день, півроку назад, Армен Альбертович загинув захищаючи свою родину, Батьківщину, свій батальйон.

Йдуть у вічність найкращі... Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай світлий, добрий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться в пам'яті рідних, колег, друзів і бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. 

Герої не вмирають, вони залишаються в наших серцях!

05.05.2023

Підтримуєм ЗСУ

За підсумками проведення благодійного EVENT in secret place, де активну участь приймала Прицька швейна фабрика, зібрано 437 135 гривень! 

Екслюзивні якісні вироби нашої фабрики припали до смаку відвідувачам!

За виручені кошти були придбані генератори, автомобілі, тепловізори, гумове взуття, окопні свічки, продукти харчування і засоби особистої гігієни для наших захисників.

28.04.2023

Прилуцька швейна фабрика бере участь у благодійному заході

28 квітня у Прилуках відбудеться благодійний захід заради допомоги нашим захисникам.

Вже цієї п'ятниці у Прилуках відбудеться благодійний EVENT in secret place. Родзинкою вечора стане унікальна лімітована, бредована колекція товарів, створена на Прилуччині, під власним логотипом та державною символікою.

Це захід не могла оминути і Прилуцька швейна фабрика. Директор фабрики давно і активно допомогає нашим захисникам. Наші майстрині виготовили особливу колекцію в українському стилі, яка була створена з любов'ю і турботою для домоги ЗСУ.

27.04.2023

Дякуємо, що був....

Сподіваємся, що після Перемоги з'явиться Книга Пам'яти, а ще Меморіал, де будуть згадани кожний, завдяки кому ми живі, можемо дихати, працювати, виховувати діток та вирішувати, як провести вихідні.

Про одного з таких воїнів ми хотіли би трошки розповісти. Хоч їх було багато, хто ще у 2014 або потім у лютому 2022 попрощалися з сімьею. роботою, життевими планами і пішов захищати свою родину і нас усіх. Це Асланян Армен Альбертович.

Народився у 1969 р. в Києві, виріс на Соломенці. В 1991 році закінчив Київське вище військове авіаційне інженерне училище за спеціальністю авіаційне радіоелектронне обладнання. Після закінчення був направлений на службу до лав радянської армії в місто Іркутськ. Під час служби відбувся розвал СРСР, залишатися в РФ Армен не захотів, звільнився і повернувся до України.

Повернувшись до України вирішив розпочати діяльність на перших біржах, які тільки почали з'являтись в незалежній Україні. Паралельно з роботою продовжував вчитись - здобув кваліфікацію магістра бізнес адміністрування в КНЕУ, отримав свідоцтво "Магістр бізнес адміністрування" в Школі менеджменту групи ICN (м. Нансі, Франція), кваліфікаційну ступінь у менеджменті МВА. Одночасно продовжував займатись інвестиціями і девелопментом. Під кінець 2014 року вже мав 12 реалізованих проектів. які працюють і зараз, успішний стабільний бізнес, дружню родину - дружину і двох дочок.

Після анексії Криму і вторгнення на Донбас в 2014 році, не зміг бути осторонь і одним з перших вструпив до ТРО Солом'янського району Києва. При проходженні медкомісії приховав що є хворим на діабет і має інсулінову залежність.

Основним його завданням в ТРО було підготовка резервістів. Ретельно вивчаючи курси підготовки спецназу США, військ НАТО. він розробив і впровадив власну програму підготовки, адаптовану під українських військових. Головний результат - це тисячі натренованих бійців, які і зараз проходять службу в спецпідрозділах ВСУ, СБУ, Альфа та інш. Розробив власну тактику з ведення бойових дій в міських умовах. Яка застосовується і зараз в умовах воєнних дій. З 2020 р. - заступник командира батальйону 130 Окремого Батальйону ТРО.

24 лютого 2022 року в перші під години початку повномасшабного вторгнення попрощався з родиною та поїхав воювати. Заступив на бойове чергування під позивним "Клевер". Приймав активну участь в захисті Києва від ворожих дрг, в оброні Києва, Бучі, Ірпеня. міжнародного аеропорта в Жулянах. А коли окупантів почали відтісняти з Київщини, Командування ЗСУ, відмітило військовий досвід і запропонувало очолити групи насупу. Після успішного визволення Київщини Армену було присвоєно звання підполковник. 

В командуванні сектору міста Ірпінь Армена Асланяна називали "людина розумного ризику". За вдалу координацію дій українських підрозділів в Ірпіні з середини березня до початку квітня отримав орден "За мужність" ІІІ ступеня.

Потім сформував та обучив нову бригаду і вже як командир 243 окремого батальйону 241 бригади ТРО ЗСУ восени 2022 був направлений в місце найзапекліших боїв - Бахмут. Як командир був відповідальним за бійців - особисто підбирав інструкторів, власним коштом екіпірував бійців, придбав техніку і обладнання для батальйону. Втрати його підрозділу завжди були мінімальні, головне, чим Армен дорожив - це життя бійців! При цьому йому було тяжкіше за всіх, бо крім боротьби з ворогом він мусів постійно боротися зі своєю хворобою, якось примудрятися триматися дієти.

І в бізнесі, і в керуванні своїми військовими підрозділами його головні принципи та цінності не змінились - це порядність, професіоналізм, пвідповідальність за людей та результат!

11 листопада 2022 року комбат Армен Асланян загинув виконуючи розвідку перед висуванням підрозділів батальйону на бойові позиції в районі оборони Бахмута.

Своїм життям він пожертвував заради життя бійців свого батальйону. І заради майбутньої перемоги над окупантами. Пам'ятаємо, пишаємось усі, хто його знав, та сподіваємось, що країна колись гідно вшанує його пам'ять.

Хоч Армен Асланян не відзначений Зіркою Героя України, він дійсно спражній герой! Дякуємо за захист... Дакуємо, що був...

14.04.2023

ХРИСТОС ВОСКРЕС

Христос Воскрес! Бажаємо всім добра, злагоди і щастя. Цінуймо прості речі й події, терпляче ставитися до всього, бути вдячними за все те, що маємо.

Щастя в наших руках і бажаємо грамотно ним розпоряджатися!

Нехай Великоднє свято принесе світло у ваші оселі, радість та затишок! А Господнє благословіння надасть вам надії, віри та впевненості у прекрасне майбутнє!

06.04.2023

Вітаємо Зайцеву Ірину Євгенівну

Чарівну жінку, а до того ж ще й чудову директорку, від щирого сердця вітаємо з днем народження! Хочемо побажати впевнених сил і достатку по життю, щастя і стабільного успіху. Нехай для кожного старту вистачає надхнення і ідей, а на кожному фініші чекає високий результат і гучна перемога! 

Вітаємо!!!

29.03.2023

Ярмарка закупівель та постачальників для потреб ООН

28 березня 2023 року керівництво компанії ОЛТЕКС Голова спостережної ради Огаренко Г.О. і Генеральний директор Стужук А.В. прийняли участь у Ярмарку закупівель та постачальників для потреб ООН. Ярмарка відбулась завдяки МЗС України, спільно з ООН та Київською торгово-промисловою палатою.

На заході була представлена інформація щодо особливостей проведення тендерних процедур, які застосовуються установами, агенціями, програмами і фондами ООН.

Компанія ОЛТЕКС має багаторічний досвід співпраці з міжнародними компаніями і надалі планує розширення ринків збуту нашої продукції. Тим більше, що ОЛТЕКС вже відповідає певним вимогам співпраці, таким як: знання ринку, якісна продукція, досвід, позитивні відгуки клієнтів, конкурентні ціни, мережу партнерів, кадровий і фінансовий потенціал, чіткість виконання, і головне - наполегливість і терпіння.

Система ООН є найбільшим закупівельником серед міжнародних організацій із загальним обсягом щорічних тендерів у майже 30 млрд. дол. на рік, яка для підтримки своєї діяльності потребує товарів і послуг як в Україні, так і по всьому світу.

Подія стала унікальним майданчиком, де наша компанія змогла дізнатися більше про роботу агенцій ООН в Україні.

27.03.2023

ПРЕМІЯ ЛЮДИНА РОКУ

Співробітники компанії ОЛТЕКС, Прилуцької швейної фабрики, Сквиратекс, Житомирські шкарпетки, Конотопський УТОГ завжди були і залишаються працівниками які розвиваються, крокують в темпі сучасного життя, застосовують новітні технології, тримають активну позицію в житті країни.

22 травня 2022 року мала відбутися урочитса церемонія вручення премії "Людина року 2021". В цьому році лауреатом премії в номінації "Менеджер року" стала Голова спостережної ради компанії, наша Ганна Олегівна Огаренко.

Але повномасшабна війна, яку розв"язала країна-агресор росія, корінним чином змінила життя і всі плани мільйонів людей у нашій країні. І, звісно, наша компанія не стала виключенням.

Згуртувавшись, як ніколи, наш колектив дивує своєю сміливістю та незламним духом. Всі зусілля кожного, всі думки та наміри направлені зараз на одне - наближення Перемоги над підступним та жорстоким ворогом.

Мабуть, не буває в історії простих і щасливих часів, а якщо і бувають, то це явно не про наші дні. Але якщо вміти аналізувати і мислити позитивно, важко не помітити, що нові часи дарують і нові можливості. І ми, хто не звик здаватися на милість обставин, і сьогодні знаходимо сили, ресурси та енергію, проявляючи креатив, гручкість, потужний інтелект і волю до перемоги.

Наш колектив - ризикуює, виправляє на ходу помилки, втрачає і піднімається знову. Це, безумовно, вибір сильних, сміливих, наполегливих, натхнених, тих, хто попри все йде до мети, підкорюючи нову реальність.

Ми всі зробили вклад для досягнення цієї премії - швачки, маханіки, технологи, керівники. Це наша спільна перемога.

24.03.2023

Герої не вмирають

Колектив компанії висловлює глибокі співчуття Мороз Діні, працівниці ТОВ СКВИРАТЕКС, з приводу смерті чоловіка Мороза Віталія Григоровича.

21 березня перестало битися серце відважного воїна, який боронив наш спокій, захищаючи рідну землю від окупантів. Він був надійним, щирим та відданим українцем.

Сумуємо разом з близькими Героя, низько схиляємо голови у скурботі...

Герої не вмирают!

21.03.2023

Відкриття нового цеху на Прилуцькій фабриці

Ціми днями Прилуцька швейна фабрика урочисто відкрила новий цех. Цех оснащений всім необхідним обладнанням, зокрема такий відомий німецький бренд як Durkopp Adler.  Є затишне місце для обідів, приміщення для зберігання особистих речей наших працівниць. 

Вже зараз цех вміщає 50 співробітників, які з завзяттям взялись до роботи.

Благословив на добрі справи фабрику і новий цех пан отець одніє з волонтерских організацій української церкви, які допомогає фабрика. 

14.03.2023

Нагорода від Головнокомандуючого ЗСУ

Колектив ОЛТЕКС в особах Генерального Директора і Комерційного Директора відзначив Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний. 

Нагорода отримана за плідну співпрацю і взаємодію у справі виготовлення та постачання предметів речового майна для потреб ЗСУ в умовах воєнного стану.

Дякуємо! 

07.03.2023

З 8 БЕРЕЗНЯ, ЛЮБІ ЖІНКИ!!!

Шановні колеги! 8 березня - це день, який нагадує кожному з нас, наскільки важливі жінки від першої й до останньої миті нашого життя, з їх помірністю, материнською любов"ю і мудрістю. Дякуємо вам всім за наповнення цього світу світлом і радістю. Завжди залишайтеся такими ж наполегливими та сміливими, ніжними і щирими. Ви приклад для наслідування всім сильним чоловікам, чия рішучість тане під променистим світлом ваших очей.

Нехай весна цвіте не тільки на вулиці, але і в душі, а краса радує всіх оточуючих. Щастя вам, благополуччя і гармонії. Бажаємо, щоб всі ваші дні були сонячними, яскравими і пам"ятними, щоб у ваших домівках завжди було затишно і тепло.

02.03.2023

Участь ОЛТЕКС в міжнародній виставці IDEX

IDEX - міжнародна виставка і конференція з питань оборони - є вагомішою виставкою з питань суспільної безпеки і озброєння на Близькому Сході і проводиться раз на два роки в Абу-Дабі. Це провідна платформа, яка надає доступ до світових лідерів, політиків і осіб, які приймають вирішальне слово в оборонному секторі. 

Цього року Україну на виставці представляли 3 українські огранізації і компанії. Серед них була компаня ОЛТЕКС.

1100 місцевих і міжнародних виробників оборони зайняли більше ніж 35000 кв.м. виставкової площі, які знаходяться в 12 виставкових залах.

Виставка проводиться під патронатом Його Високості шейха Халіфи Бін Заєда Аль Нахайяна, президента ОАЕ і Верховного Головнокомандуючого Збройних Сил ОАЕ.

Компанія ОЛТЕКС успішно представила продукцію на стенді та отримала багато позитивних відгуків щодо якості та інноваційного підходу в пошитті спеціального та воєнного одягу.

Було провдено кілька важливих зустрічей щодо можливостей виходу на ринок країн Перської затоки. Також українські компанії заручились підтримкою Посольства України в Об"єднаних Арабських Еміратах та воєнного аташе.

12.01.2023

Репортаж про Прилуцьку швейну фабрику

Нещодавно журналісти телеканалу ТІМ завітали на Прилуцьку швейну фабрику. Знайомство з фабрикою провела Директор Зайцева Ірина Євгеніївна. Зокрема, вона розповіла як росте підприємство, збільшується кількість робочих місць, як проходить навчання нових співробітників.

Всіх бажаючих Ірина Євгеніївна особисто запрошує освоїти професію швачки на фабриці з сучасним обладнанням і комфортними умовами праці.

Також розповіла про реконструкцію приміщення під новий цех, закупівлю нового сучасного дороговартісного обладнання - автомат циклічного шиття, яке пришвидшує процес на 20%.

Директор зазначила що підприємство працює навіть при відсутності світла завдяки потужному генератору.

03.01.2023

З НОВИМ РОКОМ!

Минулий рік видався надскладним, але незважаючи ні на що ми вистояли! Вистояли, не втратили зданість працювати, не втратили людяності, не піддалися паніці, зберегли твердість мислення, загартували витримку і залишись вірними своїй справі.

Цей рік не минув без втрат - не тільки мателіальних, але й людських. Нажаль, ми завжди втрачаємо найкращих. Але жодна втрата не змогла нас зламати! Ми стали більш рідніші, згуртувались і ще більше стали цінити один одного.

Ми працювали і продовжуємо працювати і під час тривог, під обстрілами, нас не зупинили ні проблеми з траспортом, ні проблеми з сировиною і ніколи не опускали рук і не занепадали духом.

В ці важкі для всіх часи ми зуміли не тільки зберегти наше виробництво, але й розширили його, збільшили наш колектив, примножили темпи виробництва.

Нехай цей рік буде переможним у всіх сенсах: для України - над ворогом, для всіх людей - над стражданнями, які принесли окупанти на нашу землю. Бажаю, щоб новий рік дарував лише позитивни емоції. Щоб усі ті добрі думки та бажання втілилися у життя.

Новий рік - нова сторінка життя. Тож нехай на ній не буде порожнього місця, нехай вона заповниться безліччю фарб, яскравих подій та нових перемог. Нехай у новому році вам супроводжує удача, успіх та достаток. Насолоджуйтесь кожною миттю вашого життя, будьте з коханими, оточуйте себе і своїх близьких теплом і турботою, зігрівайте їх своєю любов"ю, а вони у відповідь зігріють вас.

Будьте щасливі!!! З Новим Роком!!!

23.12.2022

ВІТАЄМО З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Різдво - це свято любові. Любов, котру принесло на землю Різдво, зобов"язує на до внутрішнього відродження, до оновлення усього сущого: думок, людини, сім"ї, нації, держави. Різдво Христове закликає нас шанувати все що нас оточує, оберігати і шанувати. 

У це світле свято бажаємо миру і добра, любові і щастя, добробуту, успіху і міцного здоров"я. Нехай ангел-охоронець оберігає Вас і Ваших близьких від усіх біл, а в душі запанують віра, спокій і благодать.

Зі світлим святом Різдва!!!!

15.11.2022

Статус Національного Виробника

На засіданні правління асоціації Укрлегпрому, що відбулося 22 вересня, розпочато формування Реєстру національних виробників України, з розгляду перших семи заявок підприємств, що спеціалізуються на виробництві одягу.

Експертною групою Асоціації з вертифікації прийняте позитивне рішення, першими з семи заявок, надати сертифікат Національного виробника ПрАТ "Прилуцька швейна фабрика" та ТОВ "Сквиратекс" - номер 1 и номер 2.

Наш підприємств першими в Україні підпримані галузевою спільнотою як стандарт визнання.

27.09.2022

Олтекс закупив нове обладнання Durkopp

Не зважаючи на військовий стан в Україні, компанія Олтекс продовжує підтримувати високі стандарти якості виробництва. Для цього ми закупили 80 одиниць обладнання відомого німецького бренду Durkopp Adler.

Рівень якості цього виробника відповідає якості Mercedes в виробництві автомобілів.

На сьогоднішній день, Durkopp - це світовий лідер в сфері виробництва промислового швейного обладнання, яка існує більш ніж 150 років.

Обладнання вже відвантажено на фабрики в Прилуках та Сквирі.

22.09.2022

Прилуцька швейна фабрика продовжує приймати вітаня!

З нагоди Дня підприємця, Голова Чернігівської обласної державної адміністрації В"ячеслав Чаус, відзначив працю колектива фабрики подякою, за сумлінну працю, високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток підприємницької діяльності.

15.09.2022

Сквиратекс збільшує виробництво

Наша фабрика в Сквирі продовжує працювати і нарощує темпи виробництва! Наразі, ТОВ Сквиратекс сформували нову бригаду учениць-швачок і продовжує доукомплектоувати існуючі бригади новими учнями. На сьогоднішній день, навчено та плацевлаштовано 15 осіб - з них 3 ВПО (внутрішньо переміщені особи).

Закупили нове обладання за кордоном - 30 універсальних швейних машинок, плоттер, оверлоки та автомат для пришивання липучок.

Розпочато роботи зі створення умов для нової окремої бригади учениць-швачок, з виділенням окремого приміщення.

Так тримати!

08.09.2022

Подяка від Дарницької районної державної адміністрації

Наша сумлінна праця відзначена Дарницькою районною державною адміністрацією. З нагоди 31-ої річниці незалежності України Т.В.О. Голови Микола Калашник урочисто нагородив Генерального директора ТОВ ОЛТЕКС Стужука Аркадія Володимировича подякою, за вагомий внесок у розвиток обороноздатності держави, сумлінне виконання громадянського обов"язку та волонтерску допомогу.

02.09.2022

Відзнака за волонтерство

З нагоди величного свята - Дня Незалежності України начальник районної військової адміністрації Володимир Чернов за значний внесок у забезпечення життєдіяльності населення району, всебічну допомогу та підтримку Збройним Силам України в умовах воєнного стану вручив відзнаку колективу ПРАТ "Прилуцька швейна фабрика". Підприємство і надалі планує допомогати українським військовим і вести активну волонтерську діяльність.

31.08.2022

ТОВ СКВИРАТЕКС

З початку воєнних дій на території України підприємство ТОВ "Сквиратекс" не зупиняло своєї діяльності, та працює безперебійно. Ми змогли успішно завершити всі замовлення, які були підписані з іноземними замовниками та відправити готову продукцію за кордон, не порушивши при цьому термінів поставок. Наразі наше підприємство нарощує темпи з пошиття військового форменого одягу для Збройних Сил України, шляхом збільшення кількості швачок та автоматизації виробництва.

Розроблено проект реконструкції твердопаливної котельні, закуплено новий твердопаливний котел та розпочато підготовку до ремонтних робіт.

Підприємство працює, нарощує виробництво і з оптимізмом готується до майбутнього.

24.08.2022

Вітаємо з днем незалежності!

Останній рік незалежності став випробуванням для всіх нас - випробуванням на терпіння, на толерантність, на витримку, стійкість, і нарешті - на здоровий глузд.

І не може бути сумніву в тому,  що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя і відстояти свободу у своїй власній державі. Впевнені у безхмарному завтрашньому дні України! Цей день обов'язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батківщини і проникнемося почуттям патриотизму до своєї праці, свого міста та своєї України. Разом ми її досягнемо!!!

Бажаємо Вам миру, щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості! Пам'ятаємо всіх, хто зараз захищає нас і хто героїчно віддав своє життя за Україну та її незалежне майбутнє.

Колектив ТОВ Олтекс

19.08.2022

Працевлаштування з навчанням ПрАТ Прилуцька швейна фабрика

За період з початку 2022 року прийнято на навчання і офіційно працевлаштовано 67 осіб. На данний час проходить навчання нових спеціалістів для потреб фабрики. Тривалість навчального процесу у середньому триває 2-3 тижні.

Навчання безкоштовне, оплата за працю нараховується з першого дня працевлаштування.

Для новаків на підприємстві обладнали навчальний цех, навчання проходить під пильним наглядом майстра виробничого навчання.

Фабрика і надалі планує поповнювати штат співробітників.

11.06.2022

Вітаємо з професійним святом!

Шановні працівники легкої промисловості!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Незважаючи на нелегкі часи, які зараз переживає наша вільна незалежна Україна, Ви сумлінно виконуєте свої обов"язки - труднощі тільки загартовують нас в боротьбі з агресором!

З нагоди професійного свята висловлюємо Вам вдячніть за сумлінне й самовіддане виконання Вашого обов"язку, значний внесок у зміцення економічних інтересів держави і нашої армії.

Упевнені, що Ваш професіоналізм, відповідальне ставлення до справи, усвідомлення важливості своєї праці для розвитку економіки держави і досягнення миру є запорукою подальших успіхів, налагодження нових взаємовигідних виробничих зв"язків, підвищення якості та розширення асортименту товарів і головне- поліпшення добробуту людей.

У цей святковий день бажаємо Вам мирного неба, щастя, здоров"я і благополуччя.

Колектив ТОВ "ОЛТЕКС"

23.12.2021

Щасливого нового року від команди ОЛТЕКС!

Дорогі друзі та партнери!

Дякуємо, що в складні часи продовжуєте працювати, довіряти та йти далі разом в успішній співпраці. 

Ми бажаємо Вам та Вашим родинам благополуччя та здоров'я. 

Щасливого Нового року та Різдва Христового! 

з повагою,

колектив ТОВ "ОЛТЕКС"

21.12.2021

Успішність ПрАТ«Прилуцька швейна фабрика» підтвердив Національний бізнес-рейтинг.

Вітаємо наше підприємство з досягненням!
ПрАТ«Прилуцька швейна фабрика» отримала незалежну бізнес-нагороду «Лідер року 2021».
Підприємство зайняло 2 місце (Золото) серед суб'ектів господарювання України у номінації "Ділова активність" та за показником "Рентабельність власного капіталу".
Підґрунтям для нагородження стали результати рейтингу суб’єктів господарювання України. Статус лідера відображає ефективність роботи підприємства, внесок у розвиток підприємництва та економіки, підвищення рівня добробуту громадян нашої країни.
Рейтинг підприємств будується на основі даних фінансової звітності, а тому його результати об’єктивні й показують реальних лідерів у кожній галузі.
Національний бізнес-рейтинг демонструє рівень успішності і стабільності підприємств України. Є частиною міжнародної спільноти успішних організацій — Союзу НБР, який 17 років поспіль визначає і популяризує провідні суб'єкти підприємництва країн Європи і Азії.
Для всього нашого колективу - це натхнення, підтвердження успішності та результативності праці, авторитетне визнання успіху.
10.12.2021

OLTEKS на Міжнародній виставці EDEX-2021

З 29 листопада по 2 грудня 2021 в місті Каїр (Єгипет) відбулася друга масштабна міжнародна виставка оборонної промисловості EDEX 2021.

Виставка об'єднала більш ніж 350 експонентів з різних країн світу, які продемонстрували останні здобутки та досягнення в захисних технологіях. Подія дала можливість зустрічі вищого воєнного керівництва різних країн з усіх куточків світу в рамках Програми VIP Делагацій. Серед відвідувачів: представники оборонної індустрії, збройних сил, урядів, закупівельних организацій.

Компанія ОЛТЕКС гідно представила продукцію воєнного та спеціального призначення, яка викликала неабиякий інтерес відвідувачів та представників відділів закупівель відповідних відомств. Прекрасний старт на шляху до розширення міжнародних ринків збуту.

25.11.2021

Міжнародна Оборонна Виставка - EDEX

Компанія ОЛТЕКС візьме участь у 2-му випуску

Єдиної в Єгипті міжнародної оборонної виставки - EDEX.
Запрошуємо Вас відвідати наш стенд № Н3-Е15, зал 3.

29 листопада – 2 грудня 2021 року
Єгипетський міжнародний виставковий центр
New Cairo, 5th settlement
El Moshir Tantawy Axis
Cairo Governorate

18.11.2021

Сертифікат ISO 14001 Cистема Екологічного Менеджменту

Команія ОЛТЕКС отримала міжнародний сертифікат ISO 14001:2015 на Систему екологічного управління, що засвідчує екологічну ефективність процесу виробництва продукції, діяльності організації, дотримання екологічного законодавства, звітності та залученість співробітників. 

27.10.2021

ВАУ НОВИНА! НОВИЙ ТРИКОТАЖНИЙ ЦЕХ!

Прилуцька швейна фабрика продовжує розширювати виробничі потужності та розпочала виробництво трикотажних виробів в новому цеху. 

Було закуплено та запущено в роботу нове спеціальне обладнання JUKI, MAUZER: флетлоки, плоскошовні машини с верхнім розкладчиком, оверлоки з цилінтричною платформою для притачування канту, 4-х та 5 нитковий оверлоки, петельні машини, машини для пришивання гудзиків, автомати циклічного стібка, закрепочні машини. 

Встановлені новітні установки волого-теплової обробки VEIT. 

В цеху працює  30 працівниць. 

Тепер ми можемо виробляти не тільки висоякісний верхній та спеціальний одяг, а й  футболки, світшоти, худі, спортивні костюми, флісові куртки та спідню білизну. 

На цьому не зупиняємось! 

10.06.2021

З ДНЕМ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ!

Шановні друзі та колеги!

Вітаємо з професійним святом працівників Легкої промисловості та щиро бажаємо "ЛЕГКОЇ" та плідної праці.

З повагою,

Колектив ТОВ "ОЛТЕКС"

27.04.2021

Ми хочемо працювати

ТОВ "ОЛТЕКС" разом з власними підприємствами ТОВ "Сквиратекс" та ПраТ "Прилуцька швейна фабрика"  приєднуються до всеукраїнського флешмобу #ми_хочемо_працювати та підтримують звернення підприємств галузі легкої промисловості, представників рітейлу, комерційної нерухомості, готельного та ресторанного бізнесу до Кабінету міністрів України з вимогою дозволити на рівних умовах працювати тим суб'єктам підприємницької діяльності, які належним чином дотримуються санітарних та епідемічних норм, незалежно від виду діяльності.
«Ми хочемо працювати!» — український бізнес вимагає від Кабміну припинити економічний геноцид!
05.03.2021

ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ!

04.03.2021

Стратегічна сесія Асоціації “УКРЛЕГПРОМ”

23 лютого відбулась Стратегічна сесія Асоціації "Укрлегпром" щодо оцінки, аналізу та удосконалення роботи організації - у рамках швейцарсько-українського Проекту "Зміцнення бізнес-об'єднань мікро-, малих і середніх підприємств", який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України і за підтримки Швейцарії.

https://ukrlegprom.org/ua/photos/strategichna-sesiya-asocziacziyi-ukrlegprom-za-pidtrymky-proon/

01.03.2021

Прилуцька швейна фабрика в сюжеті STOP Корупції

Нове розслідування від STOP корупції розкриє всю правду про те, які підприємства в Україні виробляють захисний медичний одяг. 

Прилуцька швейна фабрика  - одна з небагатьох виробників, які виготовляють захисний одяг згідно вимог та міжнародних стандартів. 

Вся правда про виробництво захисного медодягу в сюжеті Стоп Кор:

https://www.youtube.com/watch?v=hSk8ovrcp4g

26.02.2021

Круглий стіл у Федерації роботодавців України стосовно конкуренції в "ковідних" закупівлях

Чому Україна досі закуповує засоби захисту від COVID-19 сумнівної якості, наші хворі та медики гинуть, а вітчизняні виробники втрачають роботу? Як повернути конкуренцію та якість у «ковідні» закупівлі? Про це говорили під час круглого столу у Федерації роботодавців України представники вітчизняних виробників ЗІЗ Мінекономіки, ДП "Медзакупівлі", РНБОУ, громадської спілки «Біомедзахист».

З моменту оголошення ВООЗ пандемії респіраторної хвороби COVID-19 та встановлення карантину на території України навесні 2020 року гостро постало питання недостатньої кількості засобів індивідуального захисту. З’ясувалося, що вітчизняна система охорони здоров’я не готова до зустрічі з таким серйозним викликом: недостатність забезпечення лікарень медикаментами та апаратурою, дефіцит працюючих ШВЛ та ліжок, оснащених киснем. Особливо відчутним став брак медичних масок та захисних індивідуальних засобів для медиків.

В першу чергу через відсутність якісних засобів індивідуального захисту постраждали медичні працівники, які постійно перебувають у контакті з хворими на COVID-19 та рятують людей, адже вони на передовій боротьби з хворобою.

Національного якісного виробництва не було, тож ентузіастам довелося взятися до створення процесу з нуля.

https://fru.ua/ua/media-center/news/fru/yak-povernuti-konkurentsiyu-ta-yakist-u-kovidni-zakupivli

09.02.2021

ЗАХИСНИЙ ОДЯГ ВІД ОЛТЕКС

Усвідомлюючи потребу країни в засобах індивідуального захисту, компанія «Олтекс» прийняла рішення організувати та налагодити випуск захисних комбінезонів, тим самим підтримавши медпрацівників в такий непростий час. Причому метою компанії було не просто виробляти захисні костюми, а робити якісні вироби, які відповідають міжнародним стандартам і вимогам.

Те, що компанія «Олтекс» почала випускати захисні костюми не тільки позитивно відбилося на ситуації з нестачею ЗІЗ в медустановах, а й створило нові робочі місця, що дуже важливо, адже під час епідемії Сovid-19 рівень безробіття збільшився.

Не менш важливо, що запуск виробництва якісних захисних костюмів підвищило довіру споживача до українського виробника.

Одним з принципово важливих етапів випуску захисного одягу «Олтекс» була сертифікація. І на сьогоднішній день можна сміливо говорити, що продукція, що випускається компанією «Олтекс» пройшла за всіма необхідними показниками в міжнародній лабораторії і органах сертифікації.

Матеріали, які компанія використовує для виробництва захисного одягу, мають технологічні показники, що відповідають вимогам високого ступеня захисту.

Ще одна відмінна риса захисного одягу, яку виробляє «Олтекс» - він легкий і дуже зручний, що дуже важливо для медиків, яким доводиться носити комбінезони багато годин поспіль. Важливо, що при високій якості продукції, ціна захисного одягу доступна. Це робить захисний одяг конкурентоспроможною як на українському ринку, так і на європейському.

22.12.2020

Поздравление c Новым годом и Рождеством!

Уважаемые коллеги,

С окончанием каждого года принято подводить итоги, анализировать деятельность работы предприятия, радоваться успехам, осознавать опыт неудач, становиться сильнее и определять направление для дальнейшей деятельности.
2020 год для всех нас стал вызовом и испытанием на прочность. 
Хочу поделиться результатами проделанной нами работой и нашими достижениями.
В этом году мы закупили много нового высококлассного специального швейного оборудования, что позволило повысить производительность и качество продукции.
Мы провели полный ремонт и реконструкцию, поменяли вентиляционные системы, установили кондиционеры, обновили фасады и экстерьер фабрик. 
Отремонтировали и построили складские помещения с автоматическими системами хранения готовой продукции, что позволяет легко загружать и выгружать товар. 
Были созданы комфортные условия труда с соблюдением необходимых требований безопасности, оборудованы душевые кабины, комнаты приема пищи, медпункты. 
Предприятия полностью соответствуют международным стандартам труда и безопасности, что было подтверждено успешными результатами аудита социальной ответственности, проведенного по инициативе компании Benetton.
ОЛТЕКС стал первым украинским поставщиком для компании Benetton по схеме прямого экспорта. Благодаря слаженной работе фабрик мы успешно и в срок выполнили первый заказ. Пальто бренда Benetton  продаются не только в Европе, но и по всему миру. Нам вдвойне приятно видеть название нашей страны производителя наряду с мировыми гигантами фэшн индустрии.
Все это потребовало от нас большого труда и немалых инвестиций. И результатом для нас является создание новых рабочих мест и повышение заработной платы. В этом году количество рабочих увеличилось  на 62 человека в общем по предприятиям и мы продолжаем работу по развитию и привлечению новых работников.
Не прошел стороной наши предприятия и Covid-19.
В связи со всемирным карантином, резко упали продажи одежды. Международные заказы были отменены, поставлены на паузу или же сокращены на 80%.  Фабрикам из производства ассортимента  верхней одежды пришлось оперативно перестроиться на пошив масок, защитных комбинезонов и военной продукции. Был успешно освоен новый ассортимент, проделана работа по международной сертификации средств индивидуальной защиты  и на данный момент мы имеем возможность производить еще и этот ассортимент. 
Хочу отметить, что все вышеперечисленные результаты не были бы возможны без каждого из Вас. Абсолютно каждый из Вас вносит свой бесценный вклад в успех и развитие нашей компании. От усилий каждого из Вас зависит, будут ли завтра новые рабочие места, повысится ли уровень жизни и будут ли Ваши семьи жить лучше.  Потому что компания - это прежде всего люди, это Вы! 
Мы с Вами одна большая семья и я лично буду прилагать максимальные усилия, чтобы Вы работали в комфортных условиях и получали достойную заработную плату. 
Я горжусь и благодарна каждому из Вас за упорный труд, выдержку, смелость, инициативность и веру в наше общее дело. 
В Новом году хочу пожелать самого ценного - здоровья! 
Пусть Вы, Ваши семьи, родные и близкие будут здоровы!  
С Новым годом и Рождеством Христовым!

С уважением и благодарностью,
Огаренко Анна Олеговна
22.10.2020

ВІРТУАЛЬНА ВИСТАВКА Innovative Textile&Apparel

З 15 по 30 жовтня 2020р проходить міжнародна виставка Innovative Textile&Apparel.

Інформацію про OLTEKS можна знайти на стенді SBF - Sewing Business and Fashion в розділі Brows Written Content - Discover Ukrainian Сompanies Sewing on-demand.

https://ita.wtin.com/exhibitors/sbf-sewing-business-and-fashion/?fbclid=IwAR0gDZBcOLjhEQBryb-8njlbFsKnewu-VISiMs9ER1ZYGVwzJgSPgpKbJAk

22.10.2020

КАНАДСЬКА БІЗНЕС-КУЛЬТУРА: ЩО МОЖНА, А ЩО НІ – МАТЕРІАЛИ КРУГЛОГО СТОЛУ

Вихід на нові ринки вимагає від компанії адаптації до вимог іноземних партнерів. Було б помилкою думати, що обговорюються лише якісні характеристики одягу та його ціна. Все більше іноземних замовників цікавляться процесом виробництва та впровадженням політик корпоративної соціальної відповідальності (КСВ).

OLTEKS про практичний досвіт впровадження КСВ, переговори з байєрами та підводне каміння виходу на ринок одягу Канади на віртуальному круглому столі «Канадська бізнес-культура: що можна, а що ні. Практичні поради для українських експортерів».

https://cutisproject.org/news/canadian-business-culture/?fbclid=IwAR0Le4L4SvvO9SmMMxas2QwMjvbxkLsSgvEtRVXH6frarxdlLFmVFht304M

https://www.youtube.com/watch?v=vx6x7GnxsK8&feature=emb_logo


19.06.2020

Візит голови Чернігівської ОДА на Прилуцьку швейну фабрику

18 червня 2020 голова Чернігівскьої ОДА, Андрій Прокопенко, відвідав наше підприємство ПрАТ «Прилуцька швейна фабрика», ознайомився детально з його діяльністю, умовами праці та перспективами розвитку. Короткий підсумок враження від підприємства:

"Йде активне виробництво спеціального та військового одягу, головних уборів. Відшивають одяг для Міністерства оборони України, Національної поліціі України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших військових формувань.

Крім того компанія шиє якісний жіночий та чоловічий одяг: стильні пальта, жакети, куртки, тренчі. Відшивають і для відомих європейських брендів, наприклад, таких як Sandro, Zapa, Zadig & Voltaire тощо.

На підприємстві реалізується масштабна інвестиційна програма, йде технічне переоснащення. За останні два роки на оновлення основних фондів було витрачено більше 10 мільйонів гривень.

У грудні 2019 року підприємство пройшло «Соціальний аудит» компанії Benetton, на кінець 2020 року запланований аудит для замовника Lacoste.

Підготовлені умови і обладнання для розширення виробництва та організації 200 нових робочих місць для виробництва продукції під брендом Lacoste.

Починаючи з 2020 року на базі підприємства створено учбовий клас для підготовки професійних кадрів. Німецька навчальна програма за професією «швачки» триває 28 днів."

Лінки на відео: 

https://www.youtube.com/watch?v=LWMnrq_dHpU&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3L-eYZzWAmDi8xzkogmGCWrPg8bms6Tkz_UPFBqWIAUru2-xAJS8SFpZ0

https://www.youtube.com/watch?v=Figd8wsuUKU


11.06.2020

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Шановні колеги та партнери!

Вітаємо з професійним святом працівників легкої промисловості!

Швейна промисловість представлена талановитими майстрами, швачками, технологами, конcтрукторами та менеджерами.

Кожен з Вас причетний до здобутків галузі в цілому.

Дякуємо за Вашу сумлінну працю та відданість професії. 

Бажаємо міцного здоров'я та успіхів у спільній справі.

З повагою,

Керівник ТОВ ОЛТЕКС Ганна Огаренко та колектив

12.03.2020

ТОРГОВА МІСІЯ ДО ДАНІЇ

З 2 по 6 березня представники ТОВ ОЛТЕКС взяли участь у Торговій місії до Данії з поміж 14 українських виробників одягу.

2 міста, 5 насичених днів підготовчих тренінгів та лекцій з особливостей та вимог данського ринку, близько 20 В2В зустрічей з замовниками та уповноваженими представниками швейних, трикотажних, текстильних та рітейл компаній Данії.

Зустріч с Послом України в Данії  Михайлом Видойником в м. Копенгаген. Посол України розповів українським виробникам про стан та перспективи торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва України з Данією, про деякі особливості данського внутрішнього ринку та разом з власницею та засновницею данського модного бренду Naledi Copenhagen Natalka Hansen надав корисні поради щодо виходу на місцевий ринок та його умов і тенденцій.

Подія організована за підтримки  Офісу в Просування Експорту, Європейський Банк Реконструкції та Розвитку в рамках ініціативи ЄС EU4Business,  Укрлегпром - Українська Асоціація підприємств легкої промисловості.

08.03.2020

ВІТАННЯ ДОРОГИМ ЖІНКАМ ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ!

Щиро вітаємо всіх жінок з Міжнародним жіночим днем!

Ви є гордістю та опорою нашої нелегкої галузі.

Міцного здоров'я та любові Вам та Вашим родинам!

Найщиріші вітання від колективу ТОВ ОЛТЕКС

24.02.2020

ОЛТЕКС ДОПОМАГАЄ

ОЛТЕКС долучається до допомоги малозабезпеченим верствам населення. Компанія надала 300 демісезоннних жіночих пальт для жінок похилого віку для Міднародного благодійного фонду Let's help.  Усі пальта передані підопічним Шевченківського територіального центру соціального обслуговування населення. Вже отримали свій теплий одяг одинокі жінки, та ті, що знаходяться за межею бідності.

Щасливі, що в такий спосіб можемо зігріти нужденних та їхні серця! @letshelp.com.ua 

07.02.2020

ПРЕЗЕНТАЦІЇ НАШИХ ФАБРИК

Щоб стати ближче до наших  клієнтів, ми створили он-лайн доступ до презентацій власних виробничих потужностей на сайті.

Тепер, щоб ознайомитись з нашими фабриками, достатньо перейти за посиланням:

Прилуцька швейна фабрика: https://olteks.com/files/OLTEKS-Pryluky.pdf

Сквирська швейна фабрика: https://olteks.com/files/OLTEKS-Skvirateks.pdf

Запрошуємо до співпраці!

23.12.2019

ПОЗДОРОВЛЕННЯ З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ 2020!

Компанія ОЛТЕКС щиро вітає колег та партнерів з Новорічними та Різдвяними святами!

Цього року ми пережили безліч значних подій, які обов’язково залишаться в нашій пам’яті.

Нехай Новий Рік принесе нам нові сили для втілення самих амбітних планів і звершень.

Спасибі за те, що Ви були і залишаєтеся з нами. 

Найщиріші побажання щастя, добра, миру, здоров’я і благополуччя Вам і Вашим родинам!

З повагою,

Ганна Огаренко

Керівник ТОВ "ОЛТЕКС"

17.12.2019

УКРАЇНСЬКІ ВИРОБНИКИ ОДЯГУ МАЮТЬ ВСІ ШАНСИ НА УСПІХ В КАНАДІ – ПРЕДСТАВНИК КАНАДСЬКОЇ FASHION ІНДУСТРІЇ

Проект CUTIS та Канадсько-українська торгова палата в рамках CUTIS apparel trade mission організували приїзд до України представника канадської fashion індустрії, який зацікавлений в пошуку надійних виробників одягу.

Соналі Наяк (Sonali Nayak), президент компанії Fashion Priests, зустрілась з представниками компанії ОЛТЕКС, яка бере участь в програмі підтримки експорту до Канади U CAN Export проекту CUTIS.

Компанія Fashion Priests відносно молода, але має дуже амбітні плани. Працює відразу на декількох ринках (включаючи Канаду, США та Індію) та постійно розширює географію закупівель. 

"Процеси виробництва одягу в Україні на досить високому рівні. Цікаві моделі, різноманітна кольорова гамма, якісні тканини, креативні команди, сучасне обладнання – це складові потенційного успіху українського одягу на зовнішніх ринках», – зазначає пані Соналі Наяк.

https://cutisproject.org/news/ukrainian-clothing-manufacturers-in-canada/?fbclid=IwAR1YfmGKFaYcU_ZJSgUC6Q1ZgKqiaPZ04qFlDmYEtFWthS9xeY_B6F392VE

27.09.2019

УКРАЇНСЬКІ ПАЛЬТА OLTEKS НА ШЛЯХУ ДО КАНАДИ

OLTEKS про перспективи експорту до Канади під егідою Канадсько-Українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій CUTIS.

А чи знаєте ви, що спільного між стильною формою оновленої поліції України та трендовим жіночим пальто яскравого кольору? І те, і інше відшиває компанія OLTEKS – провідний український виробник одягу, за плечима якого більше 20 років успішної роботи як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках.

OLTEKS спеціалізується на виготовленні верхнього одягу. Це і пальта, і жакети, куртки, плащі тощо. Активно розвивається виробництво і так званої костюмної групи – брюки, піджаки, спідниці та сукні.

До складу компанії входять дві швейні фабрики – в м. Сквира Київської області та в м. Прилуки, що на Чернігівщині. Виробничі потужності компанії дозволяють пошити до 15 тис пальт чи 10 тис курток в місяць. Як і у більшості вітчизняних підприємств легкої промисловості, основа команди (більше 90%) – це жінки. Очолює компанію також жінка, Ганна Огаренко, якій вдалося зібрати унікальну команду фахівців з багаторічним досвідом роботи в галузі.

https://cutisproject.org/success/ukrainian-coats-olteks/?fbclid=IwAR3s_icMVUIlUdyV7kAaroo5BPuGe4JHF7YFPQmFc6HoeRwgTjVPuIQROH0

20.09.2019

Участь у виставці Apparel Textile Sourcing в Берліні

Компанії OLTEKS за підтримки проекту CUTIS була представлена на провідній виставці Apparel Textile Sourcing Germany, що з 11 по 13 вересня проходила в Берліні.

Продукція компанії дуже зацікавила потенційних замовників перш за все рівнем якості пошиву та матеріалів. Також виробник має перевагу на ринку завдяки наявності власних виробничих потужностей для виконання замовлень.

Всього у виставці брали участь більше 200 компаній із 15 країн світу.

Виставки Apparel Textile Sourcing – це найбільш швидко зростаюча система виставок в Канаді, США та Європі, це глобальна галузева мережа, яка надає платформу світовим виробникам одягу та текстилю для обміну досвідом, навчання та створення можливостей для розвитку свого бізнесу.

https://www.appareltextilesourcing.com/atsg-sourcing-the-right-suppliers/?fbclid=IwAR0hJ84D7ArH0GVosZ_g108frDxj65efcxmAF9KgHYB1VPWFfV-_AKvD11g

20.08.2019

Курс на реновацію підприємства

Компанія «ОЛТЕКС» проводить вдосконалення та технічне переоснащення виробництв. Головною ціллю нашого підприємства є постійний розвиток та вдосконалення.  Одним з основних аспектів є вдосконалення умов праці та дотримання соціальних гарантій.

Впродовж останнього року ми відремонтували та повністю переобладнали цехи з дотриманням умов пожежної безпеки та безпеки праці. Була встановлена нова система вентиляції та кондиціонування, замінені вікна, діє оснащений медпункт. Проводиться робота з персоналом про надання першої медичної допомоги та пожежної безпеки. Встановлені душові кабіни, роздягалки та кімнати прийому їжі для працівників. 

Наразі ми розширили наші виробничі потужності і побудували новий виробничий корпус та сучасне складське приміщення для зберігання сировини та готової продукції.

Також ми приділяємо велику увагу оптимізації виробничого процесу, тому оновлюємо технічну базу. Наразі встановлено новий розкрійний комплекс Lectra (Франція),  придбано настильне обладнання нового зразка Ozbilim (Туреччина), сучасне обладнання для волого-теплової обробки Veit (Німеччина), а також нова дворівнева автоматизована складська система для безпечного та зручного зберігання  готової продукції (Німеччина).

Стратегія постійного вдосконалення має на меті відповідність підприємств високим міжнародним стандартам.

  

16.08.2019

Перші кроки виходу на новий ринок Канади в рамках проекту CUTIS

З 1 по 7 серпня представники ТОВ "ОЛТЕКС" в числі семи українських виробників одягу відвідали Канаду в рамках Apparel Mission, що була організована проектом CUTIS. Місія проходила в двох містах – Торонто та Монреалі. Учасники місії були відібрані канадськими експертами TFO. Перевага надавалась компаніям, що керуються жінками та працюють над впровадженням екологічної сертифікації.

В ході місії відбулася низка ділових зустрічей з провідними постачальниками європейського одягу на канадський ринок. Відбулися також ділові перемовини з провідними канадськими рітейлерами, що успішно працюють на ринку Канади. Також під час місії у українського бізнесу був шанс зустрітися з канадськими виробниками брендового одягу.

Детально за лінком: https://cutisproject.org/news/cutis-apparel-mission-2019-2/

07.06.2019

Привітання з днем легкої промисловості

Колектив компанії ОЛТЕКС та керівник Ганна Огаренко вітають колег з професійним святом – днем працівників легкої та текстильної  промисловості.

У цей день від усієї душі вітаємо робітників і фахівців підприємств легкої промисловості. Всіх, хто причетний до галузі, що виробляє товари для населення, зі святом!

Сердечна подяка Вам за сумлінну працю, високу професійну майстерність і наполегливість у запровадженні новацій. Щиро бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, процвітання, щедрих професійних та життєвих успіхів!

24.05.2019

Виступ керівника ТОВ "ОЛТЕКС" на неформальній Міністерській зустрічі керівників торговельних відомств формату Східне Партнерство - Європейська комісія

Віце-президент Асоцаіції "Укрлегпром", директор ТОВ "ОЛТЕКС"  Ганна Огаренко прийняла участь у другій неформальній Міністерській зустрічі керівників торговельних відомств формату Східне Партнерство - Європейська комісія. Відбувся обмін практиками позитивного досвіду та основних викликів у співпраці України, Грузії та Молдови з ЄС останні роки у різних сферах.

Підписано Протокол між Урядом України та Урядом Грузіі про внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Грузія про вільну торгівлю від 09.01.1995 р. (щодо правил Конвенції пан-Євро-Мед).

24.05.2019

Представники ТОВ "ОЛТЕКС" на міжнародній виставці TEXPROCESS у Франкфурті

Керівник ТОВ "ОЛТЕКС" Ганна Огаренко разом з представниками інших підприємств-лідерів галузі легкої промисловості України та головою асоціації "Укрлегпром" Тетяною Ізовіт відвідала міжнародну виставку новітнього технологічного обладнання TEXPROCESS & TECHTEXTILE , яка проходила з 14 по 17.05.2019р в м. Франкфурт.

Виставка об'єднала 315 компаній-учасників з 34 країн світу та продемонструвала останні технологічні досягнення як для процесу виробництва, так і програмного забезпечаення і логістичних рішень. Відвідувачі з усього світу відкрили для себе нові ідеї та отримали задоволення від чисельних заходів та цікавих лекцій.  

Основною метою відвудування заходів такого направлення є постійне вдосконалення виробничих потужностей нашого підприємства, оновлення технічної бази та оптимізація виробницого процесу завдяки закупці нового високотехнологічного обладнання.

Ознайомитись з основними враженнями від події більш детально:

https://texprocess.messefrankfurt.com/frankfurt/en.html#video

22.04.2019

Вітаємо наше швейне підприємство «Сквиратекс» з отриманням нагороди «Компанія року 2018»

На основі експертного аналізу галузі  та з урахуванням показників підприємства, ТОВ "СКВИРАТЕКС" увійшло до числа кращих компаній галузі в Київській області.

За підсумками проведеної аналітики компанію внесено до Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств під номером 1.

Згідно з результатами дослідження, підприємство представлено до номінації "Компанія Року 2018"

Детально з результатами оцінки можна ознайомитись за посиланнями нижче. 

Результати: https://ukr-centr.com.ua/tov-skvirateks-otrimali-vidznaku-kompaniya-roku-2018 

Відмітка: https://ukr-centr.com.ua/card.php?id=730497

11.03.2019

Представники нашої компанії у лютому 2019 року відвідали виставку IDEX

Представники нашої компанії у лютому 2019 року відвідали виставку IDEX  (The International Defence Exhibition and Conference), що проходить раз на два роки в Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати).

Це одна з найбільш представницьких виставок озброєння та технологій безпеки у світі, що проходить за підтримки президента Об’єднаних Арабських Еміратів. Як повідомили організатори виставки, на нинішній міжнародній виставці брали участь понад 1200 підприємств з більш ніж 50 держав і регіонів. Ця виставка не лише виставковий та торговельний майданчик, але і форум, де виробники та замовники можуть обговорити світові тренди у сфері військового спорядження та обмундирування.

10.12.2018

27 листопада 2018 року у приміщенні Київської міської державної адміністрації відбувся Всеукраїнський з’їзд легкої промисловості.

    За підсумками з’їзду учасниками було прийнято резолюцію  з вимогою до Уряду, Верховної Ради України, центральних та місцевих органів виконавчої влади здійснити заходи для збереження в Україні людського капіталу, зупинення трудової міграції, залучення кадрів і створення передумов для підвищення реальної заробітної плати, за рахунок впровадження інновацій, модернізації виробництва, підвищення продуктивності праці, нарощування обсягів виробництва й експортного потенціалу у галузі легкої промисловості.

 

05.10.2018

Інформаційний відеосюжет щодо відвідин Прем'єр-Міністром України швейної фабрики у м.Сквира

17.09.2018

Володимир Гройсман ознайомився з роботою нашого швейного підприємства ТОВ «Сквиратекс»

На початку вересня Володимир Гройсман ознайомився з роботою нашого швейного підприємства ТОВ «Сквиратекс», що є провідним підприємством легкої промисловості в цьому регіоні. 

Працівники підприємства мали змогу спілкуватись з прем'єр-міністром України наживо, ставити питання, які їх турбують.  

 

Він наголосив, що більшість реформ – довготривалі. І не можна обіцяти людям, що «завтра буде все і одразу».

Ключовий орієнтир, за словами Володимира Гройсмана, - розвиток економіки. Але цей процес вимагає залучення всіх – в першу чергу, промисловості, яка має відходити від давальницьких схем чи виробництва лише сировини і переходити на замкнені цикли, виробництво готової продукції і пропозиції ринку саме готових виробів. Як наголосив Глава Уряду, такий підхід дозволить вже у короткостроковій перспективі здійснити ще один важливий економічний прорив – загальмувати міграцію персоналу, яка є явищем світового масштабу.

«За чим люди їдуть? За копійкою, яка, звісно, не зайва. А що вони залишають? Сім’ї, дома… Звісно, людей треба повертати. І підвищення зарплат, нехай трохи менше, ніж за кордоном, і інші моменти – все це будемо вирішувати, - сказав Володимир Гройсман. – Якщо робити будь-яку справу сумлінно – вона важка.  Але я вірю, що це можливо».

06.06.2018

Шановні наші співробітники, колеги, друзі!

Щиро вітаю Вас з Днем працівників легкої промисловості!

Вже понад 20 років ми з вами працюємо в цій зовсім не “легкій” промисловості. Я дуже  вдячна Вам за ваш труд. Не дивлячись на труднощі ми крокуємо вперед. За цій рік ми зробили, на мою думку, багато.

На ТОВ “Сквиратекс”:

 •  зробили ремонт і реконструкцію розкрійного цеху та цеху волого-теплової обробки;
 •  зробили нові кімнати для особистої гігієни працівників;
 •  зробили  новий трикотажний потік з повністю новим обладнанням;
 •  докупили нове сучасне обладнання, таке як автоматичні машини для пришивання ґудзиків та кнопок марки DURKOPP;  петельну автоматичну машинку глазкової петлі марки JUKI

На ПрАТ “Прилуцька швейна фабрика”:

 •  зробили та обладнали новий цех для виробництва головних уборів;
 •  зробили повне утеплення фасадів та дахів фабрики;
 •  зробили ремонт цеху № 3;
 •  зробили ремонт роздягалень, кімнат особистої гігієни, кімнат прийому їжі;

докупили обладнання: 

 •  автомат марки Viana та преса для фурнітури;
 •  двохголкові та закріпочні машини (марки Juki);
 •  універсальну машину з крокуючою лапкою ZJ;
 •  універсальну машину з унісонним просуванням матеріалу  ZJ;
 •  універсальну машину з краєвим ножом  ZJ;
 •  машину ланцюгового стежку з прямим приводом ZJ;
 •  машину для пошиття за шаблонами фірми AMF Reece;

 

Що стосується роботи, в цьому році ми почали працювати на повний експорт (на ТОВ “Cквиратекс”), і це наше велике досягнення, бо це наше майбутні є і майбутнє України. Наші пальто – повністю український продукт: вони виготовлені з української тканини, з українською фурнітурою та пошиті на українському підприємстві.

Крім того, ми успішно спрацювали із замовниками зі Словацької Республіки по виготовленню кашкетів, і зараз маємо замовлення на виготовлення формених головних уборів для словацької поліції.

В нас дуже багато роботи і планів на майбутнє.

Наша основна задача на сьогодні: зробити все можливе для збільшення обсягів виробництва, що дасть змогу забезпечити нові робочі місця швачок та підвищити заробітну плату на підприємствах. Тому прошу Вас також долучитися до виконання цього завдання та допомогти це зробити.

Бажаю Вам трудової наснаги. Здоров’я Вам і Ваши рідним. Я дуже хочу і зроблю для цього все можливе, щоб Ви йшли на роботу із задоволенням і гордилися тим, що працюєте в компанії “ОЛТЕКС”.

 

З повагою,

голова спостережної ради ТОВ «ОЛТЕКС»                  Ганна Огаренко

10.06.2017

Нагородження співробітників Прилуцької швейної фабрики

Головного технолога Прилуцької швейної фабрики і начальника виробництва було нагороджено почесними грамотами за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок та визначні досягнення у виробництві продукції легкої промисловості. Заступника директора підприємства, Ірину Зайцеву було представлено до присвоєння почесного звання «Заслужений працівник промисловості України». Прилуцька швейна фабрика входить до складу виробничого об’єднання ОЛТЕКС.

У четвер, 8 червня у приміщені Чернігівської ОДА відбувся галузевий форум за участі Прем’єр-міністра України, Першого Віце-прем'єр-міністра України — Міністра економічного розвитку і торгівлі, голови Чернігівської ОДА, президента УСПП, керівників підприємств, установ і організацій легкої промисловості. Мета форуму – налагодження діалогу і пошук рішень з актуальних питань – підтримка вітчизняного виробника, дотримання прав власності, свободи ведення підприємницької діяльності, послаблення фіскального навантаження.

По завершенні форуму відбулося нагородження почесними грамотами співробітників підприємств галузі. Відзнаки за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок та визначні досягнення у виробництві продукції легкої промисловості отримали: начальник виробництва Прилуцької швейної фабрики Олена Онушко, головний технолог підприємства Олена Ролік та інші.

«Дякую за надану високу честь разом із моїми колегами бути представленою до нагородження почесною відзнакою. Прилуцька швейна фабрика у відповідності з новими економічними вимогами проводить послідовну модернізацією виробництва. Разом із сучасним обладнанням ми впроваджуємо нові технології, розширюємо асортимент продукції і залучаємо нові кадри. Той факт, що сьогодні одразу три співробітника отримали відзнаки є безумовним підтвердженням дієвості обраної збалансованої стратегії розвитку підприємства і професійного росту персоналу» – зазначила Ірина Зайцева.

За її словами базова ланка стратегії, якої дотримується підприємство – це модернізація виробництва. Результати модернізації очевидні. Є оптимізація роботи, заощадження дорогих енергоресурсів, спостерігається ріст продуктивності праці. Зворотною стороною модернізації є ускладнення виробництва, поява обладнання з цифровим програмним забезпеченням. Для його експлуатації необхідні досвідчені співробітники, які здатні налагодити роботу у відповідності з високими вимогами до якості продукції.

«Щоб бути конкурентоспроможними ми залучаємо молоді кадри які мають знання і розуміння технологій. Базовий рівень – це навички роботи з комп’ютерною та автоматизованою технікою. Разом с цим, все більшої ваги набувають додаткові компетенції, наприклад, здібність розуміти і аналізувати данні, самостійно приймати рішення і вирішувати складні виробничі завдання, вміти мотивувати себе і бути орієнтованим на результат», – сказала Ірина Зайцева.

Для удосконалення знань і набуття фахових навичок для молодих і вже досвідчених співробітників запровадили програми додаткової професійної освіти. У 2017 році на підприємстві відбулася переатестація за системою управління якістю, яка відповідає вимогам стандартів ДСТУ ISO серії 9001:2015.

«Підприємство обрало стратегію постійного поліпшення робочого середовища і умов виробництва з метою отримання оптимального економічного ефекту, а також виховання мислячих, ініціативних, відповідальних співробітників, здатних не тільки виконувати робочі операції, але й аналізувати їх, удосконалюватися, своєчасно ліквідувати можливі втрати та похибки», – зазначила Ірина Зайцева.

Прилуцька швейна фабрика є одним з провідних підприємств легкої промисловості. Фабрика має важливе значення у забезпеченні обороноздатності держави виготовляючи якісне речове майно для Збройних Сил України. Економічні показники підприємства близькі до середньогалузевих. Ріст експорту за минулий рік склав 6,3%, а обсяг виробництва у першому кварталі 2017 році збільшився на 9,8%. Замовлення продукції на експорт надходять переважно від брендів жіночого одягу з Франції, Бельгії, Німеччини та Латвії. Менеджмент із розвитку бізнесу для підприємства здійснює ТОВ «ОЛТЕКС».

07.06.2017

Привітання співробітників підприємств ТОВ «ОЛТЕКС» з професійним святом – Днем працівника легкої промисловості

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з чудовим роком спільної праці і попри всі негаразди, з перспективним майбутнім.

Я впевнена, що наша подальша робота буде позначена лише позитивними змінами щонайменше за трьома ключовими напрямках. По-перше, створення більш комфортних та безпечних умов праці. Підставою для цього є поступове збільшення парку нових швейних машин і спеціального обладнання, планові ремонти робочих приміщень і зон відпочинку, покращення організації робіт з охорони праці і підтримання на належному рівні безпеки робочого середовища. Нагадую, що кожен співробітник може подати індивідуальну пропозицію з удосконалення і оптимізації робочих процесів та покращення умов праці.

По-друге, збільшення присутності компанії у соціальних проектах фахової підготовки і підвищення кваліфікації, опанування новими знаннями та навичками, необхідними для роботи на швейних машинах та спеціальному обладнанні, яке має цифрове програмне управляння (ЦПУ).

По-третє – це збільшення асортименту продукції і виробництво нових моделей одягу, спецодягу, військової форми. Перспективи завантаження виробничих потужностей у другому півріччі поточного року дозволяють створювати нові робочі місця.

Починаючи з другого півріччя 2016 по червень 2017 року підприємства компанії виготовили 750.000 одиниць продукції, що на 15% більше, порівняно з аналогічним періодом 2014–2015 років. Якість Вашої роботи, шановні колеги, визнана у всьому світі, де є зразки продукції виробництва «СКВИРАТЕКС», «Прилуцької швейної фабрики», виробничо-торгівельної фірми головних уборів «Горлиця».

У стислі строки, за три місяці, з вересня по листопад 2016 року Вами була виготовлена військова форма нового зразка, яка зігрівала бійців на Сході України зимою і у негоду. У першому кварталі 2017 року до об’єднаних центрів було передано 67.000 одиниць форми та предметів обмундирування. Додатково, у якості благодійної допомоги, через волонтерські організації військовослужбовці отримали ще півтисячі флісових кофт.

Це значні досягнення. Вони стали можливі завдяки кропіткій праці особисто кожного з Вас, шановні колеги. Дякую Вам за сумлінно виконану роботу.

Напередодні професійного свята бажаю Вам успіхів, професійних здобутків, терпіння, міцного здоров’я, щастя і мудрості. Нехай добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання.

Миру, злагоди, шани, любові та достатку у Вашому домі!

З повагою,

голова спостережної ради ТОВ «ОЛТЕКС»

Ганна Огаренко

25.05.2017

ОЛТЕКС розширює виробництво і збільшує обсяг поставок молодіжного жіночого одягу до країн ЄС

24 травня компанія «ОЛТЕКС» відправила першу партію швейної продукції виробництва фабрики «СКВИРАТЕКС» до Франції і Бельгії.

ТОВ «ОЛТЕКС» здійснило першу у другому кварталі цього року поставку швейних виробів до Франції і Бельгії за пролонгованим договорами з двома брендами жіночого одягу. Обсяг поставки – 10 тис. виробів.

За словами голови наглядової ради компанії Ганни Огаренко, за вже підписаними договорами виробництво фабрики завантажено до кінця 2017 року і пропозиції продовжують надходити. Тільки до Франції і Бельгії планується поставити ще 52 тис. одиниць швейної продукції – це сукні, пальто, жакети, кардигани.

«Європа купує українські товари і в Європі є попит на українське виробництво. Замовники цінують професіоналізм швачок і якість їх роботи. Для західноєвропейського ринку важливі терміни поставок. У нашому випадку, транспортна логістика готової продукції від районного центру у Чернігівській області до фірмового магазину в Брюсселі або Парижі займає до двох діб. Я впевнена, що швейна галузь в Україні після кількох років кризи буде тільки розвиватися», – сказала Ганна Огаренко.

Для збільшення частки ринку компанія розширює виробництво, набирає персонал і на 18% збільшує парк швейних машин і спеціального обладнання.

«У 2016 році закінчили повну модернізацію виробничої лінії на фабриці у місті Сквира. Модернізація забезпечила зростання продуктивності на 26%. За п'ять місяців цього року додатково встановили верстати з цифровим програмним забезпеченням. Нові універсальні швейні машини і низка спеціального обладнання виробництва Японії і Італії дають можливість виконувати складні замовлення на пошиття жіночого одягу сегменту преміум», – зазначила Ганна Огаренко.

Вона також додала, що компанія в цьому році планує закінчити капітальну реконструкцію приміщень швейних цехів фабрики у місті Сквира. На черзі реконструкція фабрик у містах Прилуки і Київ.

До кінця 2017 компанія планує на чверть збільшити кількість продукції, що випускається. Основна її частка, більше 65% відправляється на експорт. Швейну продукцію замовляють бренди жіночого одягу з Німеччини, Франції, Бельгії та Латвії. Перспективи компанії дозволяють до вже існуючих 500 робочих місць протягом року додатково відкрити 100 нових вакансій, забезпечивши роботою жителів районних центрів Київської та Чернігівської областей.

ТОВ «ОЛТЕКС» – це керуюча компанія для двох підприємств легкої промисловості: ТОВ «СКВИРАТЕКС» і ПАТ «Прилуцька швейна фабрика». Підприємства спеціалізуються на пошитті колекцій жіночого одягу, проектуванні і виробництві спецодягу для великих підприємств машинобудівної, телекомунікаційної та інфраструктурної галузей. Протягом 20 років компанія забезпечує форменим одягом правоохоронні органи і силові відомства. Звіт із виконання держзамовлення Міноборони у першому кварталі 2017 році за посиланням.

30.04.2017

ОЛТЕКС достроково виконав держзамовлення Міноборони

У першому кварталі ТОВ «ОЛТЕКС» достроково постачив для потреб Міністерства оборони України за найнижчою ціною: 50.000 пар шкарпеток літніх трекінгових, 8.000 штук курток костюму утеплювача, 5.000 штук курток вітровологозахисних зимових і 4.000 штук штанів вітровологозахисних зимових. Сумарно це 67.000 одиниць форми та предметів обмундирування.

30 березня ТОВ «ОЛТЕКС» звітував про дострокове виконання у першому кварталі 2017 р. держзамовлення Міністерства оборони України на виготовлення та постачання форми та предметів обмундирування. Роботи здійснювались відповідно до умов договорів, укладених наприкінці 2016 році на підставі пропозиції найнижчої ціни на лоти у електронній системі публічних закупівель ProZorro.

«Відповідно до статті 36 Закон України «Про здійснення державних закупівель», термін виконання умов договору укладених наприкінці 2016 року було продовжено до кінця першого кварталу 2017 року. Цього часу було достатньо, щоб виконати весь обсяг робіт. Більш того, завдяки професійній і швидкій роботі швачок на підприємствах компанії у Київський та Чернігівській областях ми достроково передали до Об'єднаних центрів забезпечення комплекти форми та обмундирування», – зазначив директор ТОВ «ОЛТЕКС», Аркадій Стужук.

«ОЛТЕКС» єдині, хто постачав для Міністерства оборони України куртки костюму утеплювача з оригінального флісу виробництва відомої торгової марки POLARTEC. Її популярність у всьому світі пов’язана з розробкою принципово нових тканин, які мають спеціальні системи обігріву та кондиціонування. У зимовий період та на початку весни українські військові у зоні проведення АТО високо оцінили властивості одягу з флісу POLARTEC, його легкість і разом з тим теплоту, гігроскопічність і водонепроникність. «Для нашої армії це такий значний прорив у індивідуальному речовому забезпеченні бійців. І що головне, фліска вийшла тепла, і досить якісна», – написав на своїй сторінці у Facebook матрос ДШР 501-го батальйону морської піхоти військовослужбовець Тарас Чмут.

«У запропонованих Головним управлінням розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ технічних умовах на виготовлення курток костюму утеплювача немає чіткої вимоги до виробника тканини. Для себе ми вирішили, що це має бути краща з можливих пропозицій на ринку. Краща за функціональними властивостями (повітропроникність, теплозахист, стійкість до стирання, опір стисканню, пружність) і показниками товщини полотна. Безумовним переможцем за цими показниками є тканина торгової марки POLARTEC», – впевнений Аркадій Стужук.

За умовами підписаних договорів ТОВ «ОЛТЕКС» виготовило для потреб Міністерства оборони України 40.000 курток костюму утеплювача, що складає понад 40% від загального обсягу замовлення.

Додатково, від співробітників компанії і працівників підприємств, через волонтерські організації військовослужбовцям було передано майже півтисячі флісових кофт у якості благодійної допомоги.

Інформаційна довідка

ТОВ «ОЛТЕКС» є однією з провідних українських компаній з виробництва одягу. Ми працюємо на вітчизняному та міжнародному ринку легкої промисловості з 1995 року. За понад 20 років роботи компанія зарекомендувала себе надійним партнером, який сумлінно виконує свої зобов’язання і власним досвідом створює позитивний імідж вітчизняному бізнесу в країнах Західної Європи. Більш детально з досвідом роботи компанії на зовнішньому ринку можна ознайомитися за посиланням.

07.03.2017

Привітання зі Святом Весни

Шановні колеги, дорогі жінки, сердечно вітаємо вас зі святом весни, краси і любові – з 8-м Березня!

Дякуємо вам за добрі справи, кропітку працю, красу, яку ви створюєте щодня.

Бажаємо вам щастя і душевного підйому, натхнення і яскравих вражень, фінансової незалежності, міцного здоров’я і незліченної кількість чарівних днів, коли буде квітнути ваша сонячна посмішка.

Щиро ваші, чоловіки ТОВ «ОЛТЕКС».

29.12.2016

Привітання з Новим Роком та Різдвом

Шановні друзі та партнери!

Від колективу ТОВ «ОЛТЕКС» вітаю вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

Маємо висловити Вам щиру подяку за те, що спільними зусиллям, впродовж 2016 року, разом нам вдалося зробити бодай невеликий внесок у забезпечення боєздатності Збройних Сил та інших військових формувань України. У стислі строки виготовити і постачити теплий одяг та форму нового зразка. Дякуємо вам за сумлінно виконану роботу і закликаємо й надалі дотримуватись високих моральних стандартів, бути чуйними і вірними своєму покликанню.

Бажаємо вам і вашим родинам світлих і радісних днів, взаєморозуміння і щастя, благополуччя і миру у новому році.

Віримо, що наступний 2017 рік буде сповнений нових досягнень та перемог.

Нехай свята дарують щастя.

З повагою,

голова спостережної ради ТОВ «ОЛТЕКС»

Ганна Огаренко

29.12.2016

Аркадій Стужук: Міноборони закуповує 500 тисяч пар шкарпеток

27 грудня, відповідно до умов договорів, укладених з Міністерством оборони України ТОВ «ОЛТЕКС» завершило виробництво всього обсягу шкарпеток літніх трекінгових. Компанія запросила представників Замовника для проведення оцінки якості готових виробів.

Станом на кінець грудня ситуація із комплектацією теплими речами військових частин і підрозділів у зоні проведення АТО виглядає більш оптимістичнішою ніж торік. За словами представників Міністерства оборони України військовослужбовці повністю забезпечені шапками фесками, куртками та штанами польовими утепленими, рукавицями трикотажними, шкарпетками зимовими. В планах Міноборони створення у Об'єднаних центрах забезпечення резерву комплектів речового майна на 2017 рік.

Для забезпечення військових частин належним речовим майном Міністерство оборони провело аукціон у системі публічних закупівель ProZorro. Із загального обсягу шкарпеток (500 тисяч пар), що закуповує Міноборони, «ОЛТЕКС» було визнано переможцем і укладено договори на постачання 250 тисяч пар. Весь обсяг замовлення компанія має виконати до 27 грудня цього року.

Шкарпетки виготовляються відповідно до ТУ У 14.3-085-00034022-2015. На відміну від звичайних шкарпеток, сучасні тренінгові шкарпетки, або термошкарпетки більш міцні, мають функцію підтримки стопи, перешкоджають розвитку та розповсюдженню бактерій, "дихають" і відводять вологу, що залишає стопу сухою за тривалого навантаження. Трекінгові шкарпетки зберігають тепло. Вони щільно прилягають до ноги, що мінімізує ймовірність здертя шкіри під час бігу чи ходьби.

«За конструкцією виріб відповідає ГОСТ 17061. Це шкарпетки з текстурними термозонами та подовженим пагомілком. Шкарпетки мають інтегровану систему каналів для випаровування вологи, канали повітряної циркуляції, систему вентиляції пальців. Підошва носка анатомічна напівмахрова. П'ята та мисок посилені нейлоновою ниткою. Вдала конструкція шкарпеток забезпечує високі показники експлуатаційних характеристик», - повідомила головний технолог ТОВ «ОЛТЕКС» Любов Рижаєва.

«ОЛТЕКС» має досвід виробництва колгот, панчіх, гольфів, шкарпеток та інших панчішно-шкарпеткових виробів для різний категорій споживачів у промислових масштабах.

«З метою забезпечити існуючий попит компанія додатково придбала 45 новітніх комп’ютерних в’язальних машин торгових марок NAGATA SEIKI (Японія) та UNIPLET (Чехія). Сучасне обладнання дозволяє виготовляти до 20 тисяч пар шкарпеток на добу для різних категорій споживачів та різних умов використання», – зазначив директор ТОВ «ОЛТЕК» Аркадій Стужук.

Нагадуємо, що відповідно до розпорядження Міністра оборони Степана Полторака, речове майно, особливо зимовий формений одяг та взуття, в першу чергу має бути доставлене в бойові частини, які знаходяться в районі проведення АТО.

Інформаційна довідка

ТОВ «ОЛТЕКС» є однією з провідних українських компаній з виробництва одягу. Ми працюємо на вітчизняному та міжнародному ринку легкої промисловості з 1995 року. За понад 20 років роботи компанія зарекомендувала себе надійним партнером, який сумлінно виконує свої зобов’язання і власним досвідом створює позитивний імідж вітчизняному бізнесу в країнах Західної Європи.

23.12.2016

Виробничий потенціал швейної промисловості України

Відомі виробники одягу дедалі більше цікавляться технологічно розвиненою швейною промисловістю України. Вони оцінюють її як альтернативу “далекого” виробничого ресурсу Китаю, чи надто дорогої робочої сили у “Старій Європі”.

Підтвердженням цього є ріст ділової активності впродовж 2016 року. За даними статистики майже 65% нових замовлень на виробництво одягу надходять із закордону. Експорт готової продукції збільшився на вісім відсотків і досяг $719,1 млн. Прямі іноземні інвестиції склали $1,5 млн. У разі збереження існуючого темпу, представники вітчизняного бізнесу очікують більш сміливих кроків іноземних фірм із розміщення на швейних підприємствах великих обсягів замовлень у 2017 і подальших роках.

Український виробник одягу має можливість бути більш гнучким у пропозиції строків постачання за однакової технологічності виробництва і більш високої якості готової продукції порівняно з Китаєм, В'єтнамом, Польщею, Румунією чи Болгарією.

«Якщо продукція відвантажується в п'ятницю, то вже в понеділок вона розмитнюється у Європі», — кажуть на підприємствах. За лічені дні одяг долає шлях зі швейного цеху в Україні до моллу, чи бутіку будь-якої країни ЄС. Розуміючи логістичні переваги, якість роботи і конкурентну цінову політику європейські бренди одягу планують збільшувати обсяг замовлень за окремими видами продукції. В першу чергу це ексклюзивні вироби і колекції одягу.

Ілюстрацією руху “модних” брендів в бік співпраці з українськими виробниками є приклад ТОВ «СКВИРАТЕКС». Одне з найдавніших підприємств галузі, яке розпочало свою роботу ще на початку 40-х років минулого століття, завдяки інвестиціям отримало новий імпульс до розвитку і сьогодні рухається в бік збільшення обсягів виробництва та розширення асортименту продукції. Після повної модернізації виробництва, оснащення цехів багатофункціональними швейними і трикотажними машинами можливості фабрики зацікавили іноземних замовників.

«Повну модернізацію виробництва ми закінчили ще у 2014 року, але продовжуємо збільшувати парк нового обладнання. Цього року ми придбали глазкову петельну машину JUKI і машину з імітацією ручного стіжка. На підприємстві були встановлені прасувальні столи та праски італійського виробництва, закріпочні машини, оверлоки, а також  нові універсальні швейні машини з цифровим програмним управлінням, які мають кращі показники енергоефективності і продуктивності. Швачки можуть робити більше операцій за менший час. Це дозволило вже цього року збільшити обсяг виробництва. Тільки в листопаді ми виготовили більше дев’яти тисяч  одиниць продукції, з яких вісім тисяч — це жіночі пальто, напівпальто, куртки, жакети», — повідомила директор ТОВ «СКВИРАТЕКС» Людмила Семко.

Впродовж 2015-2016 років фабрика виготовили більше 200 моделей одягу для дев’яти міжнародних брендів одягу з Німеччини, Франції, Бельгії, Латвії.

«У третьому і четвертому кварталі цього року ми обслуговували переважно чотири бренди. Це приблизно від 10 до 20 нових моделей одягу щомісяця. Наразі ми виготовляємо для Бельгії колекцію жіночих пальто на весну 2017 року», — повідомила Людмила Семко.

Відкриваючи можливості нових виробничих потужностей, разом з потребою знизити витрати замовник прагне бути впевненим у якості готової продукції.

«Виробництво було сертифіковане Bureau Veritas Quality International на відповідність міжнародним вимогам якості, організації і охорони труда. На підприємстві запроваджена  система управління якістю ISO 9001-2001. Окрім цього ми маємо комбіновану систему контролю і оцінки якості. З одного боку це внутрішній міжопераційний контроль за більш як 40 параметрами на відповідність виробу затвердженому зразку та нормативній документації. З іншого боку це контроль готових виробів технологом від замовника, подекуди можливо і всієї партії», — зазначила Людмила Семко.

На думку замовника, ретельний контроль якості необхідний, навіть за наявності сучасного обладнання і кваліфікованих спеціалістів. Можливість безперешкодного доступу до виробництва є запорукою встановлення довірчих взаємовідносин.

«Зі «СКВИРАТЕКС» ми працюємо вже багато років і дуже задоволені нашою співпрацею: висока якість, своєчасні поставки готової продукції, компетентність керівництва і готовність виконувати термінові замовлення. Підприємство виконувало для нас замовлення таких німецьких фірм, як: Walker, Manisa, Bonita. Ми сподіваємось, що і надалі  будемо продовжувати нашу співпрацю», — повідомив директор Hajohn-International OHG Йоханн Гардер.

ТОВ «СКВИРАТЕКС» входить до складу виробничого об’єднання «ОЛТЕКС», яке працює на ринку легкої промисловості з 1995 року і спеціалізується на виготовлені швейних виробів. До складу компанії входить дві швейні фабрики з загальною чисельністю працівників понад 500 чоловік. Впродовж  20 років «ОЛТЕКС» є надійним партнером у забезпеченні форменим одягом силових міністерств та відомств (Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України, Національної поліції України, Державної прикордонної служби України та інших), а такожу забезпеченні спеціальним одягом провідних вітчизняних підприємств машинобудування, інфраструктури, телекомунікацій.

ТОВ «ОЛТЕКС» є експортно орієнтованою компанією. Свідченням визнання якості продукції компанії закордоном є більш як п’ятнадцятирічний успішний досвід співпраці з відомими на ринку компаніями Західної Європи.

22.12.2016

Підсумки роботи ОЛТЕКС у 2016 році

22 грудня ТОВ «ОЛТЕКС» звітувало про попередні результати роботи у 2016 маркетинговому році із виконання замовлень на внутрішньому ринку України.

Впродовж року компанія приймала участь у процедурах закупівель Міністерством оборони України (МОУ) теплих речей та інших елементів бойового єдиного комплекту (БЄК) для забезпечення військовослужбовців Збройних сил України. Торги проходили у електронній системі публічних закупівель ProZorro. ТОВ «ОЛТЕКС» було визнано переможцем та укладено договори на постачання зимових речей (курток вітро-, вологозахисних зимових; штанів вітро-, вологозахисних зимових; курток костюму утеплювача (ККУ)) та літньої військової форми (костюму літнього польового, шкарпеток літніх трекінгових та інших).

Частка компанії у забезпеченні військовослужбовців необхідним речовим майном за окремими виробами склала від 25% до 30% загального обсягу замовлення.

«Цього року закупівля необхідного речового майна здійснювалася Міністерством оборони переважно у другому півріччі. За фактом аукціони відбулися тільки наприкінці літа і на початку осені, а за окремими предметами у грудні. Договори на постачання зимових речей були укладені восени, а додаткові угоди, якими визначається процедура прийомки готових виробів були підписані тільки на початку жовтня», – зазначив директор ТОВ «ОЛТЕКС» Аркадій Стужук.

Істотна зміна строків проведення тендеру залишила виробникам вкрай мало часу для виготовлення і завчасного постачання повного обсягу готових виробів замовнику.

«На початку липня Міністерство оборони затвердило нову форму для української армії. Вироби у складі бойового єдиного комплекту мають новий дизайн, нові сучасні матеріали, а деякі з них саме цього року будуть вперше постачені у війська. Прикладом є куртка костюму утеплювача. Її розробив Центр розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗС України. Куртка виготовляється з флісу, який відповідає вимогам до сумарного теплового опору, повітропроникності, пружність та інших показників. З огляду на стислі строки всі технологічні роботи – закупка тканини, пошив виробів, перевірки на якість – варто зробити, фактично, за лічені дні одного-двох місяців», – повідомила головний технолог ТОВ «ОЛТЕКС» Любов Рижаєва.

Зразки нової форми були продемонстровані на військовому параді до Дня Незалежності України. Певна кількість беретів для військовослужбовців Сухопутних військ, Повітряних Сил та Сил спеціальних операцій, які приймали участь у параді 24 серпня, були виготовлені на підприємстві компанії. Окрім беретів, ТОВ «ОЛТЕКС» були постачені кашкети та окремі комплекти військової форми.

Наразі «ОЛТЕКС» завершує виконання своїх зобов’язань за договорами укладеними з Міністерством оборони у 2016 році. До об’єднаних центрів у містах України було вчасно постачено: куртки та штани вітро-, вологозахисні зимові, костюми літні польові, куртки костюму утеплювача, шкарпетки літні трекінгові.

«Ми перші, хто цього року достроково розпочали постачання теплих речей Міністерству оборони, за що я хотів би подякувати всім працівникам підприємств компанії», – зазначив директор ТОВ «ОЛТЕКС» Аркадій Стужук.

Після розформування військових представництв Міноборони анонсувало ретельну перевірку якості роботи виробників речового майна для ЗСУ через Центр супроводження та розвитку матеріального забезпечення ЗС України. Представники Центру супроводження підтвердили якість виробів ТОВ «ОЛТЕКС». Під час перевірок вибіркових партій жодних зауважень до лінійних вимірів та застосованих матеріалів. Інформація, яка міститься на етикетках однострою відповідає виробам. Виявлені відхилення мали поодинокий характер і не впливали на функціональні характеристики чи зовнішній вигляд виробів. Зазначені зауваження були усунені на виробництві ще під час перевірки. Згідно з актом приймального контролю вироби «ОЛТЕКС» відповідають технічним вимогам і можуть використовуватися військовослужбовцями ЗСУ у складі бойового єдиного комплекту польової форми.

Окрім Міністерства оборони, цього року ТОВ «ОЛТЕКС» співпрацювало з Національною поліцією України, Державною прикордонною службою України, Національною гвардією України, факультетом військово-морських сил Національного університету «Одеська морська Академія», Національною академією Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Державним науково-дослідним інститутом МВС України та іншими організаціями і установами, про що повідомлялося у новинах компанії.

З метою збільшення обсягів виробництва існуючих видів продукції і освоєння нових, у 2017 році «ОЛТЕКС» планує нарощувати парк обладнання і створити нові робочі місця. Пріоритетними напрямками у роботі компанії на наступний рік залишаються: підвищення якості і умов праці на підприємствах, проведення природоохоронних заходів і заходів з енергозбереження, підтримання показників високої якості продукції.

Довідкова інформація

ТОВ «ОЛТЕКС» є однією з провідних українських компаній з виготовлення одягу. Ми працюємо на вітчизняному та міжнародному ринку вже понад 20 років. За цей час компанія зарекомендувала себе надійним партнером, який сумлінно виконує свої зобов’язання перед клієнтами та державою – сплачує податки та робить все можливе для залучення іноземних інвестицій в економіку України, власним досвідом створює позитивний імідж вітчизняному бізнесу в країнах Західної Європи.

06.12.2016

День Збройних Сил України

Сьогодні, 6 грудня, колектив ТОВ «ОЛТЕКС» вітає генералів, офіцерів, солдат строкової та контрактної служби, ветеранів Збройних сил України з їх професійним святом.

Це свято мужності та національної гордості за тих, хто з честю виконує свій обов'язок із захисту і оборони України. Третій рік поспіль забезпечує стримування збройної агресії проти суверенітету і територіальної цілісності нашої держави.

Пам'ятаймо про загиблих у цій війні.

Українська армія неодноразово підтверджує високу кваліфікацію солдат і офіцерів, демонструючи узгодженість їх дій та взаємодопомогу при виконанні бойових завдань на міжнародних навчаннях і свою готовність до самопожертви під час виконання завдань із підтримання миру у складі Місії ООН в країнах африканського континенту.

Подяка вам і низький уклін за мирне небо, спокій і свободу.

Слава Україні!

23.11.2016

Аркадій Стужук: ОЛТЕКС передало 15 тисяч курток утеплювача з американського POLARTEC для потреб Міноборони

22 листопада, на виконання договору №286/3/16/90 ТОВ «ОЛТЕКС» постачило Міністерству оборони України партію курток костюму утеплювача виготовлених з флісового полотна американської компанії Polartec. Кількома днями раніше компанія передала дві сотні флісових кофт у якості благодійної допомоги бригаді українських військовослужбовців, які перебувають на відстані кілометра від лінії розмежування сил у зоні проведення АТО.

«Сучасні та теплі», – здебільшого такі відгуки можна почути від українських військовослужбовців, які мали досвід використання нової флісової куртки українського виробництва. Куртка входить до складу бойового єдиного комплекту (БЄК) і призначена для експлуатації в бойових умовах та пунктах постійної дислокації у якості зігріваючого шару до куртки вітровологозахисної зимової, чи інших виробів БЄК.

Основним матеріалом для виготовлення куртки утеплювача є гладкопофарбоване трикотажне ворсове начісне полотно типу «фліс». В Мінобороні наполягали, щоб полотно мало особливі технічні характеристики. Тканина повинна максимально зберігати тепло (сумарний тепловий опір не менше 0,25 С0/Вт на м2), бути вітрозахисною (повітропроникність не менше 400 м2/с), у ході експлуатації зберігати пружність (повернення до попереднього стану), бути стійкою до стирання, дії поту та тертя.

«У травні-червні провели моніторинг ринку та випробування наявного флісу, який би відповідав вимогам Міноборони. Серед наявних пропозицій, лише фліс торгової марки Polartec відповідав висунутим Міноборони вимогам. Це американський виробник, продукція якого завдяки своїм якісним характеристикам користується попитом в арміях країн NATО», – повідомила головний технолог ТОВ «ОЛТЕКС» Любов Рижаєва.

Експертиза проведена на замовлення Міжнародного інституту комплексних досліджень та експертиз у сертифікованій лабораторії свідчить, що фліс виробництва американської компанії Polartec істотно перевершує існуючі на ринку аналоги. Він кращій за функціональними властивостями (повітропроникність, теплозахист, стійкість до стирання, опір стисканню, пружність) і показниками товщини полотна.

Міністерство оборони України погодило ТОВ «ОЛТЕКС» використання полотна типу «фліс» торгової марки Polartec Insulation для виготовлення куртки утеплювача.

«Цього року процедура закупівель теплих речей була розпочата Міністерством оборони в середні літа. Це позначилось на строках виготовлення та здачі готових виробів. Вони були максимально стислі. Ми виготовили і завчасно передали теплі речі за умовами договору Міністерству оборони, за що я хотів би подякувати всім працівникам підприємств компанії», – зазначив директор ТОВ «ОЛТЕКС» Аркадій Стужук.

В Мінобороні анонсували ретельну перевірку якості виробів вітчизняних підприємств. Представники Центру супроводження та розвитку матеріального забезпечення ЗС України підтвердили якість виготовлених курток костюму утеплювача працівниками ТОВ «ОЛТЕКС». За словами представника Замовника у вибірковій партії були виявлені поодинокі відхилення, в межах допустимих норм, які стосувалися здебільшого обробки окремих деталей куртки (блискавки та ідентифікаторів). Зазначені зауваження не впливають на функціональні характеристики однострою і були усунені на виробництві ще під час перевірки. Згідно з актом приймального контролю куртка костюму утеплювача виготовлена у відповідності з ТУ 14.1-108-00034022:2016 і може використовуватися військовослужбовцями ЗСУ у складі бойового єдиного комплекту польової форми.

Після перевірки якості 15 тисяч курток костюму утеплювача були відвантажені до об’єднаного центру у місті Хмельницький. Напередодні, для допомоги бійцям які перебувають на відстані кілометра від лінії розмежування сил у зоні проведення АТО працівники ТОВ «ОЛТЕКС», у якості благодійної допомоги, передали дві сотні теплих флісових кофт.

«Саме зараз військовослужбовці можуть знаходитись просто неба: на блокпостах, в окопах, при температурі нижче нуля і прохолодному вітрі. Вони відчувають гостру потребу у теплому одязі. Працівники компанії, увесь дружній колектив ТОВ «ОЛТЕКС» відгукнувся на запит волонтерів про надання допомоги і за власний кошт, додатково до основної роботи виготовив двісті флісових кофт. Разом з побажаннями міцного здоров’я, мужності та вдачі ми передали їх до волонтерської організації і вже незабаром військовослужбовці отримають теплі речі», – повідомила голова спостережної ради ТОВ «ОЛТЕКС» Ганна Огаренко.

Нагадуємо, що ТОВ «ОЛТЕКС» перші, хто цього року вчасно постачив теплі речі Міністерству оборони і достроково передав форму для військових на Сході України.

18.11.2016

Вітання з Міжнародним Днем студента

Ми радо вітаємо студентів та випускників навчальних закладів з Міжнародним Днем студента і запрошуємо їх приєднатися до дружної сім’ї ТОВ «ОЛТЕКС».

Для молодих фахівців діє чотири профільних програми стажування за напрямками: «Швея», «Технолог», «Конструктор», «Механік». Стажування оплачується відповідно до умов трудового договору. Практика на підприємстві сприяє розвитку навиків та здібностей, універсальних знань та практичних вмінь, необхідних для подальшого кар’єрного росту. Після закінчення практики фахівець має можливість продовжити роботу на підприємстві.

Майбутнім працівникам та практикантам ми пропонуємо комфортні умови роботи в просторих приміщеннях обладнаних новітнім професійним устаткуванням, сучасними системами кондиціонування та опалення, відведеними  зонами відпочинку та прийому їжі. Робота на підприємстві організована за зручний 5-денний графіком з двома вихідними днями.

Територіально підприємства розташовані в містах: Київ, Прилуки, Сквіра.

З питань проходження практики, працевлаштування і співпраці прохання звертатися за телефоном +380 (44) 422 03 03, або надіслати листа на електронну скриньку info@olteks.com. З придставником компанії можна поспілкуватися у соціальній мережі Facebook, залишивши повідомлення на офіційній сторінці facebook.com/Olteks.

11.11.2016

Аркадій Стужук: ОЛТЕКС достроково передало шість тисяч зимових курток для військових у зоні проведення АТО

10 листопада ТОВ «ОЛТЕКС» на виконання договору №286/3/16/98 передало Міністерству оборони України другу партію курток вітровологозахисних зимових у кількості три тисячі штук. Перша партія з трьох тисяч курток за умовами договору була відвантажена до об’єднаного центру у місті Київ в четвер, 3 листопада.  У Міністерстві оборони наголошують, що теплі речі будуть направлені в першу чергу військовослужбовцям у зоні проведення АТО.

За умовами аукціону, який відбувся у системі публічних електронних закупівель ProZorro наприкінці літа, 8 серпня, його переможець мав постачити Міністерству оборони 10 тисяч курток вітровологозахисних зимових до 15 листопада включно. На вимогу Замовника аукціон проходив за скороченою процедурою. Основним критерієм для укладення договору є найнижча ціна, яку учасник торгів може запропонувати за окремий лот.

«З-поміж восьми компаній, які приймали участь у тендері, ми виявились переможцем за найнижчою ціною на виготовлення курток вітровологозахисних зимових. Міноборони обрала скорочену процедуру для проведення торгів і це цілком виправдано. Виробникам треба встигнути за чотири місяці виконати піврічний обсяг робіт: затвердити зразки і отримати висновки з лабораторії, закупити матеріали і розпочати виробництво, знов отримати від лабораторії висновки стосовно якості виготовленої продукції, пройти процедуру приймання і постачити вироби до об’єднаного центру Міноборони. Старт робіт починається з моменту отримання підписаного договору від Замовника. Не зрозуміло тільки, чому при всій нагальності питання у забезпеченні теплим одягом військовослужбовців і складності виробу на підписання договору і його передачу знадобився цілий місяць. За цей місяць можна було б затвердити зразки, або розпочати виробництво. Інакше кажучи, військовослужбовці могли отримати теплий одяг на місяць раніше», - зазначив директор ТОВ «ОЛТЕКС» Аркадій Стужук.

Куртка вітровологозахисна зимова є основним утеплюючим елементом бойового єдиного комплекту (БЄК) військовослужбовців Збройних Сил України. Вона складається з двох предметів: куртки-вітровки та утеплювача до неї. Вироби матимуть новий матеріал тканини, яку в Україні будуть використовувати вперше саме цього року.

«Куртка була розроблена фахівцями Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗС України. Вони запропонували технічні умови, якими встановлені чіткі вимоги до конструкції куртки, матеріалів та фурнітури. Верх куртки виготовлено з плащової тканини з мікропористим пінним плівковим покриттям українського виробництва. За якостями ця тканина максимально наближена до імпортних мембранних тканин. У якості матеріалу утеплювача використовуватися холософт hollowsoft). Одяг з холософту теплий, зберігає форму і не накопичує статичну електрику. Окрім цього, утеплювач вперше саме цього року матиме маскувальні властивості. Замість поліестеру підкладка куртки виготовлена з поліамідних волокон. Цей матеріал більш міцний, витривалий до розривів і тертя. Загалом куртка-вітровка і утеплювач до неї є складним у пошиті виробом. Окрім закупівлі спеціалізованої тканини виробник має додатково інвестувати у модернізацію швейних машин і придбати до них тефлонові лапки з голковими пластинами. Це достатньо дорогі речі, навіть для серійного виробництва», – повідомила керівник виробництва ТОВ «ОЛТЕКС»  Лідія Аксанова.

Присутні на прийомці виробів представники Замовника залишились задоволені якістю продукції. За їх словами куртки вітровологозахисні зимові виготовлені ТОВ «ОЛТЕКС» у відповідності з технічними умовами ТУ 14.1-134-00034022-2016.

«Майже на всій території України вже випав перший сніг. Місцями, на Сході України у вечорі стовпчик термометра опускається нижче нуля. За такої температури в степу без теплого одягу навіть легкий вітер здається пронизливим. Якщо вчасно не забезпечити наших військових належним одягом, то для них друга зима просто неба, на блокпостах, в окопах, секретах при температурі нижче нуля буде ще одним зайвим складним випробуванням.

Український Гідрометцентр прогнозує короткочасну відлигу після якої слід очікувати подальшого зниження температури і заморозки. До цього часу компанія планує завершити постачання курток вітровологозахисних зимових у відповідності з умовами договору №286/3/16/98», - повідомив Аркадій Стужук.

Нагадуємо, що ТОВ «ОЛТЕКС» перші, хто цього року вчасно постачив теплі речі Міністерству оборони і достроково передав форму нового зразка для військових на Сході України.

08.11.2016

Аркадій Стужук: ОЛТЕКС достроково постачило однострій для військових на Сході України

7 листопада ТОВ «ОЛТЕКС» звітувало про виконання своїх зобов'язань за договорами №286/3/16/82 та №286/3/16/81, які були підписані з Міністерством оборони України 30 серпня 2016 року. За цими договорами компанія виготовила десять тисяч комплектів костюму польового типу 3 клас 7 і достроково постачила їх у об'єднаний центр міста Харків.

З 27 жовтня військові Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Полтавської та Запорізької областей розпочали отримувати костюми польові нового зразка. 10 000 комплектів були достроково виготовлені ТОВ «ОЛТЕКС» і доставлені у об'єднаний центр, в місто Харків. Комплект польової форми складається з куртки та штанів і є основним елементом першого покоління єдиного бойового комплекту для військовослужбовців Збройних Сил України. За словами представника Міністерства костюм було створено на основі бойових костюмів військовослужбовців армій держав NATO і він має оптимальну ергономіку, якісні матеріали та фурнітуру.

«Костюм було розроблено фахівцями Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗС України та Тилу Збройних Сил. Вони запропонували технічні умови, якими встановлені чіткі вимоги до конструкції костюму, матеріалів та фурнітури для його виготовлення, процедури випробувань та приймання. Мені важко сказати чи матиме однострій оптимальну ергономіку і чи будуть українські військові задоволені від його використання на тренуваннях та під час виконання бойових завдань. Наша компанія розпочала власний моніторинг і збір відгуків про костюм половий безпосередньо від військовослужбовців. У разі якщо відгуки матимуть негатив, ми звернемося до Міністерства оборони з ініціативою внести відповідні корективи у технічні умови», - зазначив директор ТОВ «ОЛТЕКС», Аркадій Стужук.

Порівняно з попередньою формою, так званою «гелетейкою», технічні умови на штани та куртку костюму польового мають певні відмінності. Їх функціонал було максимально спрощено. В Міністерстві відмовились від об’ємних карманів, застібок і регуляторів довжини поясу, змінили крій рукава та зробили його вужчим до низу. Та навіть з таким спрощенням військовий однострій залишається складним виробом, який поєднує в собі більше 60 елементів та деталей у понад 50-ти варіаціях розміру та зросту.

На закупівлю тканини, підготовку виробництва та виготовлення костюмів польових виробники однострою мали лише три місяці.

«Міністерство оборони України оголосило проведення тендеру на початку літа, 24 червня. Через місяць, наприкінці липня, у системі публічних електронних закупівель ProZorro відбувся аукціон. Ще місяць знадобився, щоб переможці тендеру отримали підписані договори. За день до 1 вересня ми отримали ці договори з датою постачання виготовленої продукції 30 листопада. Отже, ми маємо три місяці на оформлення паперів і три місяці, щоб виготовити партію комплектів складної військової форми у відповідності з всіма вимогами замовника. Працівники підприємств з розумінням поставилися до потреб армії, блискуче впоралися із замовленням і достроково, на місяць раніше виготовили костюми. Я вдячний особисто кожному, хто приймав участь у виготовленні комплектів польової форми за вашу наполегливість, труд та відданість справі», – сказав Аркадій Стужук.

Представники замовника були задоволені якістю продукції. За їх словами костюми польові виготовлені ТОВ «ОЛТЕКС» у відповідності з технічними умовами ТУ У 14.1-00034022-078:2015. Під час перевірки вибіркової партії жодних зауважень до лінійних вимірів. Інформація, яка міститься на бірках військової форми відповідає виробам. Виявлені відхилення  мали поодинокий характер і не впливали на функціональні характеристики чи зовнішній вигляд костюму. Всі вони були усунені на виробництві ще під час перевірки.

Нагадуємо, що ТОВ «ОЛТЕКС» перші, хто цього року вчасно постачив теплі речі Міністерству оборони.

02.11.2016

Лариса Янченко: ОЛТЕКС розробило технічні умови на виготовлення зимових курток для Нацполіції

28 жовтня «ОЛТЕКС» достроково завершило роботи з розробки двох технічних умов на виготовлення трьох типів зимових курток для Національної поліції України і надало відповідну документацію та зразки-еталони до Державного науково-дослідного інституту (ДНДІ) МВС України.

Після ретельної перевірки зразків на відповідність більш як 60-ти параметрам, керівництво ДНДІ підписало акт, яким підтверджує, що ТОВ «ОЛТЕКС» виконало роботи якісно і в повному обсязі, а документи і матеріали відповідають умовам укладеного договору та вимогам технічного завдання.

21 червня у відповідності з процедурою відкритих торгів у системі публічних електронних закупівель ProZorro ТОВ «ОЛТЕКС» виграло тендер на розробку двох технічних умов із вдосконалення предметів зимового однострою поліцейських. Відповідно до умов укладеного договору компанія мала впродовж чотирьох місяців (липень-жовтень) виконати дослідно-конструкторські роботи, розробити технічні умови та електронну версію базових лекал і виготовити зразки-еталони для трьох типів чоловічих курток: типу «А» – куртки та вітровки із флісового полотна; типу «Б» – куртки зі знімною підстібкою зі штучного хутра, або підстібкою з утеплювачем холософт (hollowsoft); типу «В» – куртки повсякденної.

«Ми розробили електронну версію лекал, розводку за розмірозростом, детальний опис всіх вимірів, розташування деталей однострою та особливості їх обробки. Складена нами документація – це основа для подальшого промислового виробництва форменого одягу на швейних підприємствах України», – зазначила головний конструктор ТОВ «ОЛТЕКС» Лариса Янченко.

Нові зимові куртки для поліції виконані у темно-синьому кольорі. На відміну від попередніх моделей матеріал верху належить до нового покоління і має мембранне покриття, що забезпечує одягу вітро-, вологозахисні і повітропроникні властивості. Плащова тканина верху куртки зроблена по типу «ріпстоп». В її структурі використовується зміцнена армована нитка. Вона підвищує механічні характеристики виробу, робить його стійким до розривів та тертя.

«Відтепер, нова тепла зимова форма поліцейських буде зручною, легкою та функціональною. На зміну синтепону, у якості матеріалу утеплювача буде використовуватися холософт. Він відомий своїми антигрибковими, гіпоалергенними та теплозахисними властивостями при мінімальній вазі. Одяг з холософтом не втрачає форму і не накопичує статичну електрику», – повідомила головний технолог ТОВ «ОЛТЕКС» Любов Рижаєва.

За попередніми підрахунками орієнтовна вартість куртки типу А може сягати 2 тис. грн, типу Б – 1,5 тис грн, типу В – 1,6 грн за одиницю. Потреба МВС у нових зимових куртках на сьогодні оцінюється в 8,5 тис. штук.

Нагадуємо, що 13 жовтня 5 тисяч комплектів штанів утеплених з вітро-, вологозахисними властивостями, разом з дозвільними документами були передані до об'єднаного Центру забезпечення ЗСУ. Таким чином ОЛТЕКС став першим, хто цього року вчасно постачив теплі речі Міністерству оборони.

25.10.2016

Аркадій Стужук: Ми перші, хто цього року вчасно постачив теплі речі Міністерству оборони

Перші 5 тисяч штанів утеплених форми нового зразка були виготовлені ТОВ «ОЛТЕКС» і вчасно передані Міністерству оборони України. На підприємстві звітують про 100% прийомку виробів. 

13 жовтня 5 тисяч комплектів штанів утеплених з вітро-, вологозахисними властивостями, разом з дозвільними документами від уповноважених експертних установ були передані до об'єднаного Центру забезпечення ЗСУ. Прийомці виробів передувала їх ретельна перевірка представниками Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ. За результатами перевірки ТОВ «ОЛТЕКС» було надано акт приймального контролю якості №1.

Акт приймального контролю якості свідчить, що виготовлена продукція відповідає всім вимогам Замовника – Міністерства оборони України

«Разом з актом тепер ми маємо повний пакет документів, який засвідчує якість продукції, її відповідність технічній та тендерній документації, вимогам Міністерства оборони до характеристик утеплювача, тканини верху плащової, вітропроникності і ще 60ти параметрам. Дякую працівникам підприємства за терпіння і кропітку роботу»,  сказав директор ТОВ «ОЛТЕКС» Аркадій Стужук

Роботи за укладеними договорами виявилось дійсно багато. До підписаного договору №286/3/16/89 від 9 вересня 2016 року Міністерством оборони було ініційованого укладення додаткової угоди від 11 жовтня стосовно змін порядку прийняття продукції, без продовження термінів її виготовлення, який добігав кінця 15 жовтня. Отже, на приведення у відповідність до вимог додаткової угоди у підприємства залишалося лише чотири дні. А якщо рахувати, що 15 жовтня припадає на вихідний день після свята – і того менше. 

«Цього року Міністерство оборони зажадало, щоб штани утеплені мали саме вітро-, вологозахисні властивості. Центр розвитку запропонував тканину, затвердив зразок і технічні умови. Справа, на перший погляд, наче проста – є затверджений зразок, бери і ший. А до того зразка ще варто закупити спеціальну тканину для верху штанів-утеплювача, яку в Україні будуть використовувати вперше саме цього року. Ця тканина – капа, тільки не в одному кольорі, а із маскувальними властивостями. І все ці роботи – закупити, пошити, пройти перевірки, варто зробити за лічені дні одного місяця», – зазначив директор ПрАТ «Прилуцька швейна фабрика» Павло Довгань

Зволікання з боку Міністерства оборони у затвердженні порядку прийняття продукції позначилось на роботі компанії із виконання комерційних замовлень. 

«Ми усвідомлюємо важливість нашої роботи із забезпечення обороноздатності держави. Компанія повідомила іноземних партнерів про обставини та свої наміри встигнути в повному обсязі виготовити теплі речі для наших бійців і завчасно постачити продукцію Міністерству оборони», – підкреслив Аркадій Стужук. 

Зі слів представників Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ до продукції все ж були запитання. У дев’яти виробів з п'яти тисяч комплектів були виявлені незначні недоліки, які були усунені ще на фабриці. 

«Представникам Центру розвитку був наданий повний доступ до всієї партії, всіх 5 тисяч комплектів. На свій розсуд вони відібрали 10% і кожен виріб вимірювали до міліметру на його відповідність таблиці вимірів технічних умовам. Процес прийомки тривав близько дев’яти годин. По його завершені з боку приймаючої сторони не було жодних нарікань. Було складено акт контролю якості. Продукція була опломбована і відправлена до об'єднаного Центру забезпечення ЗСУ», – сказав Павло Довгань.

Нагадуємо, що у серпні цього року ТОВ «ОЛТЕКС» приймала участь у закупівлі Міністерством оборони України теплих речей для військовослужбовців. Торги відбулися у системі електронних торгів PROZORRO за скороченою процедурою закупівлі. Єдиним критерієм оцінки пропозицій учасників торгів була ціна. За результатами аукціону найнижча ціна за окремими лотами була запропонована ТОВ «ОЛТЕКС». Наразі, у відповідності з умовами підписаних договорів, компанія готує для передачі Міністерству оборони чергову партію теплих речей для військовослужбовців.

Довідкова інформація

ТОВ «ОЛТЕКС» є одною з провідних українських компаній з виготовлення одягу. Ми працюємо на вітчизняному та міжнародному ринку вже понад 20 років. За цей час компанія зарекомендувала себе надійним партнером, який сумлінно виконує свої зобов’язання перед клієнтами та державою – сплачує податки та робить все можливе для залучення іноземних інвестицій в економіку України, власним досвідом створює позитивний імідж вітчизняному бізнесу в країнах Західної Європи. Ми виготовляємо продукцію для всесвітньовідомих брендів одягу з Франції, Німеччини, Швеції, Бельгії, Іспанії.

19.10.2016

Сторінка компанії ОЛТЕКС у мережі Facebook

Раді запросити колег та друзів приєднатися до нашої сторінки у соціальній мережі Facebook.

Відсьогодні ми публікуватимемо інформацією з життя компанії: огляди продукції, новини про залучення інвестицій і модернізацію виробництва, соціальні ініціативи і роботу з розробки технічних умов та удосконалення професійних стандартів і стандартів якості, аналітичні звіти з ринків легкої промисловості України та країн Західної Європи, інтерв’ю з нашими працівниками та фото-звіти з офіційних заходів.

Обіцяємо чимало цікавої інформації.

Окрім цього, за допомогою сторінки компанії у Facebook ми сподіваємось налагодити двосторонній зв'язок з клієнтами та бізнес-партнерами для отримання відгуків на нашу роботу для їх опрацювання і створення ще більш зручного та комфортного одягу.

Сторінку компанії можна знайти за посиланням: facebook.com/Olteks, або за пошуковим запитом: @Olteks.

Натисніть на посилання і перейдіть на сторінку компанії просто зараз: facebook.com/Olteks.

14.10.2016

Привітання з Днем захисника Вітчизни

Вітаємо сьогодні захисників Вітчизни – солдат і офіцерів Збройних Сил України, Національної гвардії, Міністерства внутрішніх справ, Державної прикордонної служби, а також волонтерів і медиків, військових кореспондентів і небайдужих громадян, хто словом і ділом допомагають зміцнити обороноздатність України.

Окремі слова дяки працівникам швейних підприємств, які впродовж останнього місяця працювали цілодобово, щоб виготовити комплекти теплого одягу і завчасно відвантажити його у військові частини.

Для вітання військовослужбовців у зоні проведення АТО, працівники ТОВ «ОЛТЕКС» передали теплі флісові кофти, які вже сьогодні будуть зігрівати бійців і, сподіваємось, бодай трохи полегшать їх важку роботу по захисту Вітчизни. Сердечно дякуємо волонтерам за допомогу у передачі теплих речей військовослужбовцям.

Вітаємо всіх вірян зі святом Покрови Пресвятої Богородиці.

30.09.2016

Теплі речі для військовослужбовців

У серпні цього року компанія «ОЛТЕКС» приймала участь у закупівлі Міністерством оборони України теплих речей для військовослужбовців.

Загалом, тендерною документацією замовника (Міноборони) передбачалося закупити 80,0 тис. шт. курток вітро-, вологозахисних зимових та 80,0 тис.шт. штанів вітро-, вологозахисних зимових.

Торги відбулися у системі електронних торгів PROZORRO за скороченою процедурою закупівлі. Єдиним критерієм оцінки пропозицій учасників торгів була ціна.

За результатами аукціону найнижча ціна за окремими лотами була запропонована ТОВ «ОЛТЕКС». Компанію було визнано переможцем та укладено договори на постачання 25,0 тис. шт. курток вітро-, вологозахисних зимових (понад 30% від замовленого обсягу) і 20,0 тис. шт. штанів вітро-, вологозахисних зимових (25% від замовленого обсягу).

9 вересня цього року ТОВ «ОЛТЕКС» підписало договори на їх виготовлення.

Визначені за укладеними договорами терміни постачання теплих речей є дуже стислими: до 15 жовтня необхідно виготовити і постачити 5,0 тис. шт. штанів вітро-, вологозахисних зимових; до 15 листопада 2016 – 10,0 тис. шт. курток вітро-, вологозахисних зимових; до 30 листопада ще 15,0 тис. шт. курток та штанів вітро-, вологозахисних зимових.

«Ми розуміємо, що стислі строки на виготовлення продукції, протиріччя у технічних умовах, відсутність чітких правил прийому є суттєвою завадою для передачі теплих речей військовослужбовцям через апарат Міністерства оборони. Хочу запевнити, що працівники швейних підприємств компанії зроблять все від них залежне для пошиття і відвантаження зимового обмундирування в строки зазначені договорами», – запевнив директор ТОВ «ОЛТЕКС» Аркадій Стужук.

На сьогоднішній день, «ОЛТЕКС» здійснює заходи з сертифікації виробів, затвердження робочих зразків до договорів, та в цілому виготовленням теплих речей з метою своєчасної їх здачі на склади Міноборони і забезпеченні військовослужбовців вкрай необхідними теплими речами.

Ми вбачаємо ключову проблему, яка загрожує своєчасній передачі одягу на баланс МОУ у невизначеності механізму прийняття готової продукції. Ще півроку тому якість виготовлення одягу з боку Міністерства контролювали дві установи. За новими правилами військові представництва мають бути скасовані, а отже до укладених договорів на постачання речового майна мають бути підписані додаткові угоді, які і визначать нові правила.

Станом на 30 вересня відповідальні особи у Міністерстві ще не погодили тексти додаткових угод. Ми щоденно моніторимо ситуацію і закликаємо чиновників якнайшвидше вирішити існуючу “паперову” проблему.

Нагадуємо, що 13 вересня відбулася зустріч Міністра оборони України Степана Полторака з представниками підприємств легкої промисловості з питань забезпеченням Збройних Сил України речовим майном.

26.09.2016

Ганна Огаренко: ОЛТЕКС обирає новий логотип

У другій половині 2015 і впродовж 2016 року компанія працювала за планом оновлення виробничих потужностей, залучення нових клієнтів, переважно з країн Західної Європи, та робила переоцінку своєї маркетингової стратегії. Ми зосередились на пошуку нових ринкових ніш і каналів спілкування з клієнтами та впроваджені інструментів убезпечення своєї продукції від копіювання.

Продовжуючи традицію постійного удосконалення, в планах компанії на кінець 2016 – початок 2017 року є поступовий перехід до використання у маркуванні продукції нового логотипу. Він уніфікований і більше відповідає нагальнім цілям і завданням підприємства.

Логотип самодостатній і може використовуватися як для роботи у сегменті b2b (business-to-business), так і для просування на ринок одягу та шкарпеток власного виробництва у співпраці з провідними вітчизняними та міжнародними дизайнерами.

Оновлений логотип має новий колір і нові графічні елементи. Натомість сувою тканини дизайнери запропонували стилізацію ґудзика, нитки та «лапки» швейної машини.

За більш як 20 років своєї роботи компанія «ОЛТЕКС» вже побудувала на міжнародному ринку бренд вітчизняного виробника, продукція якого успішно конкурує з пропозиціями підприємств-країн Південно-Східної Азії і Далекого Сходу. В активі компанії співпраця з провідними виробниками одягу всесвітньо відомих марок. Майбутнє нашої компанії безпосередньо пов’язано з нашими партнерами і клієнтами. Для нас є важливим зворотній зв'язок і ваші відгуки, які можна залишити на сторінці компанії у мережі Facebook.

Заздалегідь вдячні за вашу підтримку і відгуки.

 

З повагою,

голова спостережної ради ТОВ «ОЛТЕКС»

Ганна Огаренко

19.09.2016

Вітаємо паралімпійців з перемогою

Паралімпійська збірна України на третьому місті. Історична перемога. Позаду залишились збірні США, Німеччини, Канади. Вражаючий результат в який одразу важко повірити, як і важко уявити, яких фізичних і моральних зусиль доклали наші атлети, щоб здобути медалі і 117 разів зійти на олімпійський п'єдестал. Дякуємо Вам за визначні змагання і здобуту перемогу сили духу й волі.

13.09.2016

Обговорення з Міністром оборони України засад співпраці на 2017 рік

13 вересня відбулася зустріч Міністра оборони України Степана Полторака з підприємствами легкої промисловості. Міністр наголосив, що у відомстві постійно ведеться робота з вдосконалення речового забезпечення та налагодження співпраці з виробниками. Виробники, в свою чергу, звернули увагу пана Полторака на проблеми, що виникають в процесі співпраці.

Для вирішення спірних питань Центром розвитку і супроводження матеріального забезпечення ЗСУ та Асоціацією «Укрлегпром» був розроблений алгоритм співпраці на 2017 рік.

«Алгоритм роботи – це важливий крок до порозуміння. Він дає можливість звести до мінімуму протиріччя та встановити врешті партнерські стосунки між Виробником і Замовником. Алгоритм має запрацювати у 2017 році. До кінця цього року залишається чотири місяці і до системи приймання та контролю якості речового майна є запитання. Ми надали свої пропозиції і розраховуємо, що вони будуть прийняті до уваги Міністерством найближчим часом», – зазначила голова спостережної ради ТОВ «ОЛТЕКС» Ганна Огаренко.

За досягнутою домовленістю, вже з 1 жовтня Центр розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України при контролі якості речового майна буде користуватися тими ж ДСТУ та інструкціями що й служба прийому речового майна. Однак це питання ще потребує ретельного доопрацювання.

Нагадуємо, що зустрічі з Міністра оборони України передувала нарада з питань забезпеченням Збройних Сил України речовим майном за участі представників профільних служб та підприємств легкої промисловості.

13.09.2016

Індекс легкості ведення бізнесу

Повернувшись з короткострокових канікул, 8 вересня парламентарі підтримали норму закону, котра може захистити інформацію підприємств і її носії від зловживань поліції та слідчих при проведені обшуку. Серед позитивних змін, на які може розраховувати бізнесі це: визнання процедури обшуку виключною дією, на застосування якої мають бути вагомі підстави і можливість запросити адвоката, який фіксуватиме дії слідчих.

Законопроект пройшов перше читання з обнадійливим результатом – 287 голосів, при необхідних 261. Сподіваймося, що незабаром закон буде прийнято і він виконає свою функцію із захисту свободи ведення підприємницької діяльності. До того часу підприємцям, яки опинилися перед фактом зухвалих дій поліції залишається писати скарги, позиватися до суду, чи шукати підтримки в офісі бізнес-омбудсмена.

На минулому тижні Компанія опинилась саме в такий ситуації. В роботу офісу втрутилась поліція. Законність дій поліцейських ще має встановити суд.

Шановна пані Деканоїдзе, прикро, що після двох років реформ, люстрації, переатестації співробітників Національна поліція все ще має у себе в штаті тих, хто радо дискредитує її. Тих, хто не готовий дотримуватись Законів України. Ці співробітники кидають тінь на неупередженість Вашої роботи з охорони прав і свобод людини.

Чутки швидко поширюються. Інформація про “дружній” візит дісталася наших ділових партнерів у країнах ЄС. Повідомляємо, що ми й надалі продовжуємо роботу і виконуємо домовленості згідно укладених договорів і умов тендеру. Виробництво та постачання продукції відбувається вчасно за розкладом.

Дякуємо друзям і партнерам за цікавість та підтримку.

Довідкова інформація

OLTEKS є одною з провідних українських компаній з виготовлення одягу. Ми працюємо на вітчизняному та міжнародному ринку вже понад 20 років. За цей час компанія зарекомендувала себе надійним партнером, який сумлінно виконує свої зобов’язання перед клієнтами та державою – сплачує податки та робить все можливе для залучення іноземних інвестицій в економіку України, власним досвідом створює позитивний імідж вітчизняному бізнесу в країнах Західної Європи. Фабрики компанії виготовляють продукцію для всесвітньовідомих брендів одягу з Франції, Німеччини, Швеції, Бельгії, Іспанії. Компанія бере участь у відкритих тендерах Міністерства оборони з виготовлення комплектів одягу для військових, в тому числі тих, хто знаходиться в зоні проведення АТО. Разом з волонтерами ми допомагає українським солдатам які кожен день ризикують своїм життям заради миру і спокою нашої держави.

05.09.2016

Нарада з питань забезпеченням Збройних Сил України речовим майном

Постійні зміни технічних умов та їх загальна недосконалість, заборгованість перед виробниками за поставлений товар, необґрунтоване втручання правоохоронних органів у роботу підприємств – це одні із головних перепон якісного та своєчасного забезпечення Збройних Сил України речовим майном.

5 вересня Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів МОУ скликав нараду за участі представників профільних служб та підприємств легкої промисловості для оприлюднення позицій сторін і пошуку шляхів подолання перешкод. На нараді були присутні: начальник Головного управління Військової служби правопорядку ЗС України генерал-майор Ігор Криштун, керівник Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів МОУ полковник Володимир Гулевич, керівники Служби тилу ЗСУ, співробітники Центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ, представники Асоціації «Укрлегпром». Від ТОВ «ОЛТЕКС» у засіданні брала участь голова спостережної ради Ганна Огаренко.

«Варто уточнити, що проблема забезпечення ЗСУ речовим майном, пов’язана не з можливостями виробників, а з відсутністю чіткої системи організації закупівлі, постачання та контрою якості речового майна», – зазначила Ганна Огаренко.

Генерал-майор Ігор Криштун окреслив перспективний алгоритм дій для відновлення нормальних робочих взаємовідносин МОУ з підприємствами легкої промисловості. Відповідно до нього Центр розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ із залученням провідних спеціалістів галузі має удосконалити ряд ТУ для усунення помилок та загальних недоліків. Департамент державних закупівель має доопрацювати Договір поставки речового майна з урахуванням оптимальних строків, необхідних для його виготовлення. Юрдепартамент має надати єдину інструкцію з приймання та перевірки речового майна із зазначенням повноважень Центру забезпечення розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.

За результатами підготовки документи будуть розглянуті на наступній нараді із залученням широкого кола зацікавлених підприємств для опрацювання і подання на доповідь Міністру оборони України.

Нагадуємо, що 31 серпня відбулася робоча зустріч з Міністром оборони України, на якій виробники товарів легкої промисловості презентували свої пропозиції з усунення недоліків у системі постачання речового майна.

31.08.2016

Робоча зустріч з Міністром оборони України

31 серпня представники ТОВ «ОЛТЕКС» взяли участь у робочій зустрічі Асоціації «Укрлегпром» з Міністром оборони України генералом армії Степаном Полтараком. Головуючий на зустрічі – почесний президент Асоціації «Укрлегпром» Валентина Ізовіт.

Тема обговорення – нагальні питання до системи постачання речового майна Збройним Силам України.

Виробники товарів легкої промисловості презентували панові Полтараку свої пропозиції з усунення недоліків системи постачання.

За результатами зустрічі Міністром було надано розпорядження підрозділам МОУ по опрацюванню пропозицій та їх впровадження. 

24.08.2016

День Незалежності

Шлях до незалежності для України був довгим і складним. Ще два роки тому суверенітет і територіальна цілісність нашої держави не ставилась під сумнів. Сьогодні, як і на початку 20 століття Україна вимушена протистояти зовнішній військовій загрозі та кризовим явищам у себе вдома.

Випробування, які випали на долю України мають руйнівну силу. На щастя, наше суспільство може гуртуватися для пошуку рішень і надання допомоги тим, хто її потребує. Ця жертовність і прагнення до єдності сповнюють серця надією і дають можливість побудувати краще майбутнє для нашої молодої держави і всіх нас.

З Днем Незалежності Україно!