Екологічність

Компанія ОЛТЕКС приділяє значну увагу питанням екології виробництва. Для визначення поточної ситуації ми проводимо оцінку впливу виробництва і господарчої діяльності на довколишнє середовище.

Компанія сумлінно виконує документально оформлені процедури з поводження, зберігання, транспортування, вторинної переробки та утилізації відходів. Ці дії попереджають викиди в повітря, скиди на ґрунт і у воду, а також ризики загоряння. Знання та виконання процедур, включаючи дії в надзвичайних ситуаціях, забезпечує здоров'я і безпеку як працівників так і безпосередньо довколишнього середовища.

Відходи виробництва сортуються для подальшого використання або вторинної переробки. Клапті та залишки невикористаної некондиційної сировини передаються спеціалізованим організаціям для виготовлення маскувальних сіток для армії. Надлишки сировини йдуть на переробку для подальшого використання при виготовленні матраців, предметів меблі, одягу, іграшок. Робітники, що працюють з виробничими відходами, мають належну кваліфікацію і до початку робот з ними пройшли відповідне навчання.

Ми ретельно вивчаємо екологічні  характеристики сировини та матеріали для пошиву одягу, головних уборів та панчішно-шкарпеткових виробів. Сировина проходить обов’язкову санітарно-епідеміологічну експертизу на її відповідність вимогам ДСТУ та діючого законодавства. Кожна стадія виробництва: розкрій, пошив, зборка, прасування, фасування контролюється досвідченими технологами. Готова продукція перевіряється в незалежних органах з сертифікації, після чого вона отримує відповідні протоколи, висновки, сертифікати.