Безпека праці

Робота в компанії та на фабриках побудована з урахуванням стандартів безпеки праці. Стандартизовані процедури та заходи повністю нейтралізують або знижують до допустимих норм вплив небезпечних та шкідливих факторів виробничого середовища на співробітників. Використання засобів, що усувають небезпечні ситуації та підвищують технічну безпеку, створюють сприятливі санітарно-гігієнічні та ергономічні умови для роботи. Контроль їх стану включає оцінку рівня шуму, температури , освітленості , якості повітря, та інш.

Компанія проводить оцінку ризиків на робочих місцях по всій території фабрик та для всіх без винятку робочих місць. Оцінка ризиків оновлюється при зміні виробничих процесів. Результати оцінки дають підставу для вдосконалення процедур з охорони праці і мінімізації ризику травматизму і захворювань.

Компанія надає своїм працівникам страхування від нещасних випадків, включаючи медичне обслуговування та матеріальну компенсацію на випадок отримання випадкових травм.

Протягом періодів з високою температурою, внутрішня температура повітря на робочому місці не перевищує 25°С. 

В стандартах діяльності затверджені вимоги до ергономічності робочих місць на фабриках та в офісі компанії. Розроблені рекомендації дозволяють працівникам максимально ефективно використовувати робочий простір та час.

Оскільки робота з пошиву одягу, головних уборів та панчішно-шкарпеткових виробів пов’язана з монотонної, повторюваною роботою, компанія впроваджує заходи по її по оптимізації та різноманіттю.